Minimális vereség a Magyar Kupában: Haladás - Videoton 0-1

Szita Róbert tudósítása - Fotó: Tóth Arnold • 2015. október 28., szerda •
Három héten belül három alkalommal is összecsap a Haladás labdarúgó csapata a tavalyi bajnok Videotonnal. A hétvégi hazai 1-0 után, ma este a Magyar Kupa nyolcaddöntőjében találkozott egymással a két NB I-es csapat. Honlapunk élőben tudósított a kupameccsről.

Haladás - Videoton 0-1
Magyar Kupa nyolcaddöntő, első mérkőzés - Szombathely, Rohonci út, 1138 néző

Haladás: Rózsa - Schimmer, Fehér, Jánvári, Angyal - Batarelo, Nagy P., Petró (Iszlai 63'), Martinez (Gaál 59') - Medgyes, Ugrai (Gosztonyi 77')

Videoton: Danilovic - Hefle, Vinicius, Láng, Szolnoki - Suljic (Sejben 55'), Pátkai, Ivanovski (F. Oliveira 64'), Kovács, Pölöskei - Feczesin (Soumah 79')

90' + 2' - Vége a meccsnek, ma este a Vidi nyert 1-0-ra, a visszavágót 3 hét múlva Székesfehérvárott rendezik majd.

89' - Fehér bombája alig szállt fölé.

77' - Mindhárom cseréjét kihasználta Mészöly Géza, Gaál, Iszlai és Gosztonyi is a pályán.

66' - Angyal-Gaál akció végén Danilovic tisztázott.

63' - Feczesin lépett ki a védők között, Rózsa pedig nagy bravúrral hárított.

55' - Megélénkült a kupameccs, előbb Medgyes, majd Petró került helyzetbe, aztán mégis a vendégek szereztek vezetést. Az egykori szombathelyi tehetségre, Kovács Istvánra nem léptek ki a védők, ő pedig köszönte szépen és mesterien külsővel ellőtte a játékszert Rózsa kapus mellett, 0-1!!!

50' - Ugyanúgy folytatódik minden, mint eddig, vagyis meddő mezőnyjáték zajlik.

46' - Nem cserélt egyik mester sem.

Tart a szünet

45' - Batarelo bombája zúgott mellé.

43' - Ivanovski fejelt, de fölé.

32' - Végre egy hazai támadás, Martinez beadásáról azonjban lekéstek az érkezők.

30' - Fél óra telt el, de semmi említésre méltó esemény nem történt még.

25' - A tizedik perc óta többet birtokolja a Haladás labdát, de helyzetig nem jutottak a zöld-fehérek.

15' - Az első negyedóra eseménytelenül telt el.

10' - Nem  mondhatnám, hogy kupahangulat lenne, mindössze ezren fagyoskodnak a lelátón.

5' - A Vidi kezdett harcosabban, Rózsának többször is dolga akadt.

1' - A Hali indította útjára a labdát.

Itt vannak az összeállítások, hamarosan jönnek a csapatok is.

17.55...bár Mészöly Géza csapata az elsődleges információk szerint egyáltalán nem akar gólt kapni. Szombat este ez sikerült, de ehhez Király bravúrjai is nagyon kellettek.

17.50 - Ez már a nyolcaddöntő, a Hali eddig mindegyik kupameccsét 3-1-re hozta. A Nyúl, a Pénzügyőr és a Somos SE esett eddig áldozatul. Most is elégedett lennénk a 3-1-gyel, bár...

17.45 - Jó estét, és Hali gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak. Magyar Kupa meccs következik a Haladás és a Videoton csapatai között.