Az egész országnak jót tett: Románia-Magyarország 1-1

szróbert-nso.hu • 2014. október 11., szombat •
A döntetlen megérdemelt volt, de most jön két még nehezebb meccs, hiszen három mérkőzésen összesen 5-7 pontot terveztem. Ez a pont az egész országnak jót tett - mondta a meccs után a köztévének nyilatkozó Dárdai Pál. A megbízott szövetségi kapitány mellett a magyar gólszerző, Dzsudzsák Balázs szerint is teljesen megérdemelt volt a döntetlen, sőt az utolsó percekben Nikolics révén a győztes gólt is megszerezhettük volna.

EURÓPA-BAJNOKI SELEJTEZŐ
2. FORDULÓ, F-CSOPORT
ROMÁNIA–MAGYARORSZÁG 1–1 (1–0)
Bukarest, Nemzeti Stadion, 50 ezer néző, Vezette: Collum (skót)

ROMÁNIA: Tatarusanu – Chiriches, Goian (Gardos, 5.), Grigore, Rat – Hoban, Pintilii – Maxim (Stancu, 84.), Chipciu, Sanmartean (Tanase, 67.) – Rusescu. Szövetségi kapitány: Victor Piturca

MAGYARORSZÁG: Király – Varga J., Juhász, Korcsmár, Kádár – Gera (Tőzsér, 77.), Elek – Lovrencsics (Simon K., 63.), Dzsudzsák, Stieber (Nikolics, a szünetben) – Szalai. Megbízott szövetségi kapitány: Dárdai Pál
Gólszerző: Rusescu (45.), ill. Dzsudzsák (82.)