Megnyert meccset adtak döntetlenre Halmosiék: Haladás - MTK 2-2

Szita Róbert - Hornyák Emőke • 2015. augusztus 01., szombat •
Két forduló után egy vereség és egy győzelem állt a Haladás neve mellett a 2015/2016-os szezonban. Szombat este az MTK volt az ellenfél, a frisss.hu élőben tudósított a meccsről.

Szombathelyi Swietelsky-Haladás - MTK Budapest 2-2 (2-0)

Haladás: Király - Schimmer (Angyal 66'), Jagodics, S. Wils, Bosnjak - Németh M. (Medgyes 82'), T. Wils, Iszlai, Gosztonyi (Halmosi 59') - Martinez, Ugrai

MTK: Hegedüs - Bese, Vukmir, Grgic, Vadnai - Strestik (Szatmári 46'), Vass Á. (Hrepka 46'), Kanta, Thiam, Varga Sz. - Torghelle (Ramos 72')

93' - EZ HIHETETLEN, AZ UTOLSÓ PERCBEN KIEGYENLÍTETT AZ MTK, THIAM VOLT A GÓLSZERZŐ, 2-2 LETT A VÉGE!!!

90' - T. Wils hagyta ki a kihagyhatatlant. 3 percet hosszabbít a játékvezető.

88' - Megint Ugrai került helyzetbe, de gyengére sikeredett a lövés.

84' - Halmosi beadását Ugrai perdítette kapura.

80' - Az MTK mindent egy lapra feltéve támad, de elég meddőek ezek a próbálkozások.

70' - Halmosi zöld-fehér maszkban kapott sárgát.

66' - 3131 néző a lelátokon, Angyal jött be, Schimmer ment le.

65' - Változatos mezőnyjáték zajlik, attól tartok nem lesz elég a győzelemhez a kettő lőtt gól.

59' - Mészöly Géza is cserélt, Cucu és a maszk pályára lépett. Zúg a ,,Mindenki szombathelyi!"

55' - Nagyon feljött az MTK, Torghelle pattintása alig ment mellé.

50' - HREPKA JÓ CSERE VOLT!!! SZÉPÍTETT AZ MTK, KANTA KIUGRATÁSA UTÁN HREPKA GURÍTOTT EL KIRÁLY MELLETT, 2-1!!!

48' - Varga Sz. lövése a keresztlécen csattant, veszélyes volt.

46' - Megkezdődött a 2. félidő, László Csaba kettőt is cserélt.

Szünet van, megérdemelten vezet a Haladás.

45' - Torghelle is sárgát kapott, Bosnjak lába bánta a szabálytalan csatár mozdulatát.

44' Gosztonyi besárgult.

40' - Megnyugodhatott a Haladás, az MTK nem találja a korábban megszokott saját játékát.

35' - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! JAGODICS FEJESGÓL! Nagyszerű hangulat, szuper közönség, közönségszórakoztató játék, 2-0!!!

34' - Néhányszor már eljutott az MTK Király kapujáig, de Torghelle veszélyes emelésén kívül mást nem tudtam feljegyezni.

30' - Iszlai fejelt mellé.

29' - Kicsit leült a meccs, de a Hali szöglete jelzi, továbbra is a hazai csapat diktálja a játék menetét.

21' - KAPUFA!!! Martinez fejese pattant ki a kapufáról. Ugrai nagyon él, de Bosnjak, Martinez és Németh Márió is nagyon jól játszik.

14' - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! UGRAI!!! VEZET A HALI!!! Egy távoli lövés lepattant az MTK védelméről, Ugrai átvette is mesterien csavart Hegedüs mellett a hálóba, 1-0!!! Szépségdíjas találat.

10' - A fiatal játékvezető, Berke Balázs nincs a helyzet magaslatán, több ítélete is nemtetszést váltott ki már.

5' - Erősen kezdett a hazai csapat, a szurkolók is ennek megfelelően teljes hangerővel buzdítják Királyékat.

2' - Bekezdett a Hali, Martinez, majd Schimmer is gólt lőhetett volna, a labda a kapufán csattant.

1' - Az MTK indította útjára a labdát.

17.55 - Jönnek a csapatok, Király Gábor és Kanta József a két cséká választ.

17.50 - Befejezték a csapatok a bemelegítést, mintegy 2 ezer szurkoló várja a Rohonci úton, hogy elkezdődjön a meccs. A feltételek optimálisak, 26 fok van, enyhe északnyugati szél fúj.

17.45 - Az eredetileg megadotthoz képest több helyen is változtatott Mészöly Géza, Németh Márió, T. Wils és Gosztonyi András is kezdeni fog.

17.35 - Melegítenek a csapatok, és közben itt vannak az összeállítások. Régen volt ilyen erős a Hali-kispad: Rózsa, Angyal, Németh M., Halmosi, Gosztonyi, T. Wils, Popin.

17.30 - Jó estét és Hali gólokban gazdag kellemes sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak.