Szebb is lehetett volna: Ferencváros - Haladás 3-1

Szita Róbert tudósítása • 2015. október 17., szombat •
Az első és második helyezett csapat fővárosi rangadójával már a második körébe fordult az NB I-es labdarúgó-bajnokság. A 12. fordulóban vérbeli zöld-fehér derbit látott, aki kilátogatott az Üllői útra. A listavezető, ha a végén nehezen is, de otthon tartotta mindhárom pontot. A frisss.hu ÉLŐben közvetítette a meccset. Fotónk a júliusi szombathelyi Hali-Fradi találkozón készült.

Ferencváros - Haladás 3-1

FTC: Dibusz - Dilaver, Nalepa, Leandro, Ramirez - Varga R., Gera, Lamah, Nagy Á, Sesták - Böde (Busai 83')
Haladás: Király - Angyal, Jagodics, S. Wils, P. Bosnjak - Gaál, Nagy P., Németh M. (Medgyes 82'), Fehér Z., Halmosi - Ugrai (Th. Wils 70')

90' + 3 ' - Vége a meccsnek, 2-1-nél közel álltunk az egyenlítéshez, de nem sikerült, leszorultunk a dobogóról.

82' - Parádés beadás után Halmosi fejelt kapura, de Dibusz óriási bravúrral szögletre ütötte.

79' - ELDŐLT A MECCS, RAMIREZ!!! Egy váratlan lapos lövés, melyre nem tudott időben leérni Király, 3-1!!! A tévében visszanéztük, a gólszerző lesen volt!

65' - Fehér három ferencvárosi védő között bújt ki, rászúrta, de Dibusz nehezen hárítani tudott.

59' - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! NAGY PATRIK!!! Már Gaál is gólt szerezhetett volna, de a kipattanót már bevarrta a Hali középpályása, 2-1!!!

57' - nagyszerú Hali támadás végén P. Bosnjak kanyarította középre a játékszert, Gaál érkezett és a felső lécre fejelte a labdát. Hatalmas szépítési lehetőség volt.

50' - Minden ugyanott folytatódik, ahol abbamaradt az első félidőben, támad a Fradi, a Hali pedig védekezik.

46' - Megkezdődött a második játékrész, csere nem volt egyik csapatnál sem.

45' + 1' - Vége az első félidőnek. Sajnos teljesen megérdemelten vezet a listavezető.

37' - MEGINT A FRADI!!! Gaál veszítette el a labdát a Fradi térfelének közepén és a fővárosi zöld-fehérek azonnal lekontrázták a mieinket, Gera-Varga R. akció végén utóbbi kilőtte a felső sarkot, 2-0!!!

31' - Kijött a Haladás a kapu előteréből, egymás után több támadást is vezettek Halmosiék.

27' - Remek Németh M.-Gaál akció végén Halmosi rúghatott szögletet. A Dibuszról kipattanó labdát Németh M. szúrta rá, de a védőkön elakadt a bátor lövés.

18' - VEZET A FRADI!!! Nagy Patrik sarkáról szerencsétlen módon Sestákhoz pattant a labda, aki a kiszolgáltatott Király mellett 7 méterről bepasszolta a labdát. Az asszisztens szerint lesen volt Sesták, ám közben - Gera erős ráhatására - a játékvezető felülbírálta a az ítéletet, és megadta a találatot, 1-0!!! Erről még sokat lehetne vitakozni.

15' - Fölényben játszik a Fradi, de a Hali védelme egyelőre jól zár. Most Varga ziccerét hárította Király.

10' - Ez a két csapat száztizenhetedik bajnoki meccse.

6' - Varga Roland lapos lövését Király Gábor bravúrral tolta ki.

1' - A Hali indította útjára a labdát.

20.20 - Itt vannak az összeállítások, meglepetés nincs. A vendégeknék P. Bosnjak és Ugrai is vállalta a játékot.

20.15 - Jó estét, és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak, hamarosan kezdődik a szuperrangadó.