Meglepetés a Fáy utcában: MTK - Haladás 0-1

Szita Róbert tudósítása • 2015. október 31., szombat •
Ma este újra rangadót játszott a Haladás. Ezúttal a tabella 3. helyén tanyázó kék-fehérek ,,otthonában" léptek pályára Halmosiék és az ügyeletes gólvágó, Gaál Bálint találatával, nem kis meglepetést okozva mindhárom pontot elhozták a fővárosból. A Fáy utcai stadionban zajló meccs történéseit honlapunkon is nyomon követhették. Fotónk a nyári Haladás - MTK meccsen készült, Szombathelyen.

MTK - Haladás 0-1
NB I., 14. forduló, Budapest - Fáy utca

93' - Vége a meccsnek! Óriási sikert aratott a Haladás, mindhárom pontot elhozta a fővárosból a zöld-fehér csapat. A végeredmény tehát 0:1, szép volt, fiúk!!! A Hali ezzel a 3. helyen várj a 3 hét múlva esedékes folytatást.

90' - 3 percet hosszabít a játékvezető, még Hegedüs kapus is fejelni akar az egyik hazai szögletnél, de hiába.

85' - Már csak 5 perc van hátra, amennyiben így marad az eredmény, akkor újra dobogóra léphet a Haladás.

76' -  GÓÓÓÓÓÓÓÓL, GAÁL BÁLINT!!! VEZET A HALADÁS!!! Nem sikerült felszabadítani a hazaiaknak, és a szemfüles Gaál Bálint ezt azonnal kihasználta, a tehetetlen Hegedüs kapus mellett gólt szerzett, 0:1!!!

70' - A Haladás nagyon tudatosan játszik, egyelőre az MTK nem tudja áttörni a stabil szombathelyi védelmet.

61' - Vadnai került óriási helyzetbe,de az akció végén nemcsak Király Gábort,a kaput is átemelte.

60' - Az MTK ott folytatta, ahol abbahagyta az első félidőben, többet támadnak Kantáék.

51' - Király védett nagyot.

46' - Angyal helyett Schimmer a pályán.

Szünet

45' - Vége az első félidőnek, egyenrangú felek meccsén eddig igazságos a döntetlen.

43' - Németh Márió lövését jegyezhettük fel.

40' - Rendkívül szervezetten játszanak Halmosiék, de helyzetig még egyik csapat sem jutott el.

37' - Bese-Torghelle akció végén mellé szállt a csatár fejese.

35' - Halmosi szerzett labdát, majd beadta a játékszert, de Hegedüs résen volt.

30' - Az MTK játékosai Torghellét keresik az előreívelésekkel, de eddig hiába, jól zár a Hali védelme.

25' - A Hali nem véletlenül kapta a második legkevesebb gólt, nagyon stabil a védelem, Király Gábor pedig igazi királyként irányítja a zöld-fehér védelmet.

18' - Ramos fejelt kapura, de Király magabiztosan hárított.

14' - Németh Márió középre lőtt szabadrúgását öklözte ki a hazai kapus.

10' - Egyik kapu sem forgott méág veszélyben.

1' - A Hali indította útjára a labdát.

MTK: Hegedüs - Bese, Poór, Grgic, Vadnai - Strestik, Kanta, Vass Á. - Gera D., Torghelle, Ramos
Haladás: Király - Angyel, S. Wils, Jagodics, P. Bosnjak - Gosztonyi, T. Wils, Németh M., ISzlai, Halmosi - Ugrai

Itt vannak az összeállítások, mindjárt jönnek a csapatok is.

17.55 - Mészöly Géza a meccs előtti nyilatkozatában a frisss.hu-nak elmondta, hogy igyekeznek feledteti a 2 pont elvesztését, ezért stabail védekezést és bátor, határozott támadójátékot ígért.

17.50 - A kék-fehérekkel emlékezetes meccset játszottunk a bajnokság első körében, hiszen már 2-0-ra is vezettünk, a végez azonban 2-2 lett.

17.45 - Jó estét, Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak. A zöld-fehérek mai ellenfele az MTK lesz.