Ünneprontó vereség: Falco KC - Atomerőmű SE 81-94

SzR-HCs • 2014. november 15., szombat •
Ünnepelt a hazai publikum a férfi kosárlabda NB I hetedik fordulójának rangadója előtt, hiszen Szombathely díszpolgárát, Kálmán László vezetőedzőt köszöntötték a város vezetői. Aztán 3000 néző előtt elkezdődött a derbi. Az első félidőben fej fej mellett haladt az éllovas Falco és üldözője, az Atomerőmű, de a harmadik negyedben a paksiak újítani tudtak, és tíz ponttal megnyerték a szóban forgó tíz percet. A hajrában felváltva estek a pontok, ami az atomvárosiaknak jött jobban. A vendég paksiak voltak az elsők, akik a szezonban először győzték le tétmeccsen a szombathelyieket. A sárga-fekete Falco a tabella harmadik helyére csúszott vissza.

Falco-Trend Optika KC Szombathely - Atomerőmű SE 81-94 (23-28, 23-18, 11-21, 24-27)
Aréna Savaria, 3000 néző
Vezette: Papp P., Farkas G., Szabó G. (Bodrogváry)

Falco: MARTINICS 20/9, Doyne 13/9, Perl 15, DUKICS 14/6, MAJSZTOROVICS 12/6 Csere: Váradi -, Hall 2, Will 3/3, Bognár 2, Bus -

Atomerőmű SE: DUGAT 24/6, Medve -, Körtélyesi -, SZABÓ ZS. 18/12, Jones 8 Csere: Kovács Á. 12/3, Markovics 10, Baki 6/6, TÓTH Á. 12, Eilingsfeld 4