Kézilabda K.O.: Kozma Szerszám-SZKKA - Celldömölk 50-17

Szita Róbert tudósítása - Fotó: Tóth Arnold • 2015. december 05., szombat •
Egy kérdés maradt az utolsó idei kézilabda meccs előtt, ez pedig az, hogy száz százalékos teljesítménnyel fejezi-e be az idei szereplést az NB II északnyugati csoportjában Bölöni Roland csapata. A válasz: igen, szombat este közönségszórakoztató játékkal, ötven gólt dobva sima győzelem született.

Kozma Szerszám - Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia - Celldömölk 50-17 (28-10)
Kézilabda, NB II, északnyugati csoport, Szombathely - Egyetemi Sportcsarnok

Kozma Szerszám-SZKKA csapata a Jurik - Mayer, Ghetu, Pukler, Szendrei, Gaylhoffer, Császár  összeállításban lépett pályára.

Csereként Szovák, Tömő, Gerencsér, Szecsődi, Csépke, Császár, Jámbor is szóhoz jutott.

60' - Az utolsó percekben is odatették magukat a szombathelyi lányok, Pukler Glória lőtte az ötvenediket. Szép volt lányok, 50-17 lett a végeredmény.

55' - Csak az a kérdés, meglesz-e az ötven hazai gól. Győrffy (3), Pukler és Mórocz góljaival 47-16.

50' - Mórocz hetesből, majd Pukler és Győrffy (2) találataival 42-15.

45' - Ebben az 5 percben csak Győrffy és Pukler talált be, ugyanakkor az ellenfél háromszor is, 38-15.

40' - 34-12-es állásnál időt kértek a vendégek, ám ez sem segített, Pukler (2), Szecsődi, Szendrei és Győrffy Réka góljaival 36-12.

35' - Teljes sort cserélt Bölöni Roland, minden fiatal szerephez jut. Mórocz Alexandra kezdte meg a gólgyártást, majd Pukler és Szecsődi is betalált, 31-11.

30' - A félidő utolsó perceiben Ghetu, Szendrei (2), Mayer (2), és Ghetu voltak a hazai gólszerzók, 28-10.

25' - Majdnem minden percre jut egy hazai találat, Mayer (2), és Gaylhoffer góljaival már 22-9.

20' - Azt gondolom, eldőlt a meccs, a celldömölkiek biztosan nem dobnak tizenkilenc gólt. Ezekben a percekben Szendrei, Mayer (3) és Ghetu dobott gólokat, 19-6.

15' - A nagy előny ellenéres sem állt le a hazai csapat, 14-4-nél időt kértek a vendégek. Mayer, Ghetu, és Szendrei volt eredményes, 14-6.

10' - Nagyon sok a gól, ezekben a percekben Mayer (2), Ghetu, Szendrei (2) szórta a gólokat, 11-4.

5' - Jól kezdett az SZKKA, Ghetu (3), Szendrei, Mayer és Gaylhoffer góljaival 6-3 az állás.

1' - A szombathelyi lányok kezdték a meccset.

Most már ne menjenek távolra, zajlik a csapatok bemutatása.

17.55 - Jó estét és hazai gólokban gazdag kézilabda-élményt kívánok minden kedves olvasónknak!