Megérdemeltük: Falco KC - Alba Fehérvár 100-96

SzR-HCs • 2015. március 18., szerda •
Mindvégig izgalmas és küzdelmes mérkőzés vívott egymással a két csapat, de a legfontosabb pillanatokban és a hajrában a mieink koncentráltak jobban - nyilatkozta honlapunknak a szerda esti bajnoki kosármeccs után Kálmán László. A sárga-feketék az elején nem játszottak jól, több támadás és büntető is pont nélkül fejeződött be, így a második negyed derekáig a fehérváriak irányították a játékot, a feldobás után 40-40-nél volt először egyenlő az állás, de a félidőre már 49-47-es eredménnyel a szombathelyiek mehettek nyugodtabban az öltözőbe. Aztán a vendégeké lett a harmadik negyed is, a hajrában azonban egyértelműen Perl Zoltánék voltak a jobbak és, ha szoros küzdelemben is, de megnyerték a középházi középszakasz 2. fordulójának rangadóját.

Falco-Trend Optika KC Szombathely - TLI-Alba Fehérvár 100-96 (20-26, 29-21, 27-32, 24-17)

Aréna Savaria, 1600 néző
Vezette: dr. Vígh P., Praksch P., Kulcsár T. (Parádi)

Falco: MARTINICS 18/6, Váradi 7/3, PERL 22, Majsztorovics 8/6, KRISZTANOVICS 24 Csere: WILL 9, Dukics 8/3, Bognár 3, Simon K. 1

Alba: TÓTH P. 13/3, Mitchell 9/3, Supola 9/3, KALVE 16/3, CSORVÁSI 18 Csere: KROMAH 20/9, Simon B. 9/3, Juhos 2, Kovács Á. -

Kipontózódott: Majsztorovics (36. perc), Váradi (40. perc), illetve Simon B. (40. perc)