Magabiztos győzelem: Haladás - Diósgyőr 3-1

Szia Róbert tudósítása • 2016. augusztus 13., szombat •
A szombathelyi zöld-fehérek folytatták a jó szereplést és zárkóznak az élmezőnyhöz. Williams, Németh Márió és Rácz Barna szerezte a hazai gólokat. Az eredmény alakulását élőben követhette velünk.

Haladás - Diósgyőr 3-1 (3-0)

NB I. 5. forduló, Sopron

Haladás: Király (Rózsa 46') - Polgár, Wils, Hegedűs, Bosnjak - Iszlai, Kovács L. - Németh M., Rácz, Halmosi - Williams
Diósgyőr: Antal - Lázár, Lipták, Karan, Tamás - Dausvili, Kitl - Nikházi, Elek, Nono (Vela 46') - Bognár

90' + 4' - Vége, GYŐZELEM, szép volt, fiúk!

90' - 4 perc a ráadás.

85' - A vendégek támadnak, a Hali kontrákra épít. Még 5 perc!

74' - Gól, Lipták szépített fejjel, 3-1!!!

65' - Ott a mezőnyfölény, de itt a magabiztos előny. Ezzel kibékülünk a meccs végéig.

56' - Tűzijáták a Hali apuja előtt, Kitl, majd Elek lövését is blokkolni szükséges.

53' - Kitl emelt kapura, de Rózsa fogta.

50' - Beszorult a Hali.

46' - Rózsa áll a kapuban a második félidőben.

Szünet

42' - ELDŐLT A MECCS, RÁCZ BARNA, MÁR 3-0!!!

27' - Majdnem szépítettek a vendégek, Bognár azonban Királyba lőtt.

21' - GÓÓÓÓÓL, MÁRIÓÓÓÓÓ! Bejött Mészöly Géza terve, az első hazai gólra rárúgták a másodikat is, 2-0!!! Mesteri kontra végén Németh Márió emelte át a játékszert Antalkaopus felett. Szép volt!

16' - Hazai szölet, Németh Márió elől tisztáztak a vendégek, majd még ugyanebben a percben Iszlai is betalálhatott volna, de fölé szállt a labda.

10' - Polgár lőtt, de Tamás blokkolt.

4' - GÓÓÓÓÓÓÓÓL, vezet a Haladás. A gólszerző David Williams. Jobb oldali beadást követően sarokkal akart gólt lőni az egyik Hali játékod, ez nem sikerült, a mellé tartó játékszert Williams bepofozta, 1-0!!!

1' - Elkezdődött a meccs, Berke adott jelet.

Mészöly Géza meccs előti várakozásairól ITT már olvashatott, most lássuk mi valósul meg ebből, jön a meccs!

17.55 - Jó estét és Hali-gólokban gazdag estét kívánok minden kedves sportrajongó olvasónknak!