Szombathelyi Pingvinek – EC Puch 9-3

SzR-HCs • 2015. január 09., péntek •
A műjégpályán megrendezett péntek esti felkészülési mérkőzés első harmadában Kovács András gólja adta meg az alaphangot, majd még egy hazai találat esett az első játékrészben. A játékos, aki egyben a klub vezetője is, a frisss.hu-nak az első szünetben elmondta, hogy magabiztos győzelmet és nagyon küzdelmes 3x20 percet vár. A második harmadot 3-1-re hozták a Pingvinek, tehát már 5-1 volt az eredmény. A hatodik gólt pedig Gönczi Szabolcs játékos-edző szerezte. Ezt követően az osztrákok feltámadtak, de csak szépíteni tudtak, a szombathelyiek pedig a végén még egyértelműbbé tették a fölényt. Bejött tehát a klubelnök várakozása, az élénk érdeklődés mellett lezajlott meccs végeredménye 9-3 lett.

Igazán jó hangulatú jégkorong mérkőzést láthatott az, aki kilátogatott a szombathelyi műjégpályára péntek este. A sportág igazi ünnepe volt a felkészülési mérkőzés, hiszen mind a hazaiak, mind a vendégek keményen odatették magukat és nagyszerű sportélményt szereztek a hoki helyi szerelmeseinek.

Szombathelyi Pingvinek – EC Puch 9-3 (2-0, 3-1, 4-2)