Futsal-vereség idegenben: Berettyóújfalu - Haladás 5-2

Szita Róbert tudósítása • 2016. május 06., péntek •
Ha győzött volna a Hali idegenben, akkor megszilárdíthatta volna 2. helyezését és a riválisokkal szemben is lépéselőnybe kerülhetett volna. Nem volt egyszerű a feladat, és sajnos nem is sikerült a közel ezer kilométeres kirándulás. A Berettyóújfalu ezzel pontszámban utolérte a Haladást, a tabellát továbbra is a győriek vezetik. Fotónk a két csapat legutóbbi meccsén készült.

MVFC Berettyóújfalu  -  Swietelsky-Haladás VSE 5-2 (3-1)
NB I-es futsal mérkőzés, Berettyóújfalu

40' - Vége a meccsnek, összességében megérdemelten nyertek a hazaiak a kissé fáradtnak tűnő szombathelyiek ellen. .

37' - Szépségtapasz, Öreglaki szépít, 5-2!!!

35' - Megint egy hatalmas hiba, igaz közben kockáztatott a Hali, Tyukász sem volt  apályán, Rábl ezt is kihasználta, már a harmadik gólja, 5-1!!!

29'  - Szorongat a Hali, előbb Öreglaki, majd Vidák, aztán Hegyesi lökete veszélyeztette a hazai kaput.

25' - Megúsztuk újabb kapott gólt nélkül a 2 perces emberhátrányt.

23' - Gyurcsányi megkapja második sárgáját is, ez már piros, 4:3 ellen támadnak a hazaiak.

22' - Szerencséje sincs a Halinak, már 4-1-re vezet a Berettyó, megint Rábl a gólszerző!

21' - A Hali kezdte a második játékrészt.

Szünet.

20' - Jókor szépített a Hali, így még van esély a második félidőben a feltámadásra.
18' - PARÁDÉÉÉÉÉ, HORVÁTH PÉÉÉÉÉTER, 3-1!!! Egy elképesztő védelmi hiba után Horváth Péter csapott le a labdáról, majd Ráblhoz hasonlóan, Ő is háttal a kapunak és sarokkal lőtt a kapus és a védők között a hálóba!

17' - Baj van, már 3-0!!! Újabb sarokrúgást végezhetett el a Berettyó, ezúttal Rábl érkezett és szenzációs mozdulattal, háttal a kapunak szerezte a harmadik hazai gólt.

16' - Már 2-0!!! Egy hazai szöglet után harmati duplázta meg az előnyt.

12' - A csereként beállt Vidák Balázs került helyzetbe, de mellé.

10' - Sajnos az első játékrész nem úgy sikerült, ahogy a szombathelyiek akarák, a hazaiak megérdemelten vezetnek, rengeteg lövést eresztettek meg eddig Tyukász kapujára.

6' - GÓÓÓÓL, 1-0!!! Öreglaki nem, Nagy István viszont belőtte, vezet a hazai csapat.

5' - Megélénkült a meccs, Öreglaki lőtt nagy helyzetben alig mellé.

2' - Aktívaban kezd a hazai csapat, de a védelem és Tyukász stabilan hárítja az eddigi próbálkozásokat.

Reméljük nem fárasztotta ki a mieinket a mintegy 500 km-es utazás.

1' - Elkezdődött a 2X20 nettó játékidő, a hazaiak kezdték a meccset.

Swietelsky-Haladás VSE: Tyukász - Hegyesi, Öreglaki, Gyurcsányi, Nagy T.
Csereként Németh P., Vidák, Hajmási, Rácz, Németh E., Molnár M, Sipos G., Gyimesi, Kendik juthat szóhoz.

Lódi Tamás vezetőedő meccs előtti esélylatolgatáásról ITT már olvashattak.

Vérbeli rangadó következik, hiszen a mindig veszélyes Berettyóújfaluval csap össze a Hali. Most már ne menjenek messzire, igazi rangadó következik, tartsanak velünk, jönnek a csapatok!

19.55 - Jó estét és Hali-gólokban gazdag futsal-élményt kívánok minden kedves olvasónknak.