Folytatódó jó sorozat Haladás - Paks 3-1

Szita Róbert tudósítása - Fotó: Hornyák Emőke • 2016. augusztus 21., vasárnap •
Az OTP Bank Liga 7. fordulójában Gaál, Williams és Gévay öngóljával, Koltai találata ellenében 3-1-re magabiztosan nyert a Hali.

Haladás - Paks 3-1 (1-1)

OTP Bank Liga, 7. forduló,. Sopron

Haladás: Rózsa – Polgár, Wils, Hegedűs, Bosnjak – Kovács L. (Overgoor 90'+2'), Iszlai – Gaál, Rácz (Tóth M. 66'), Halmosi – Williams

Paks: Kemenes - Laczkó (Szalai 84''), Gévay, Lenzsét, Kulcsár - Papp, Haraszti, Bertus, Kecskés (Jelena 74')- Koltai, Hahn

90' + 4' - Vége, a Haladás sorozatban negyedik meccsét is megnyerte és már a dobogóra is felkapaszkodott.

90' - 4 perc lesz a ráadás, de a meccs már korábban eldőlt, a Halié lesz ez a 3 pont is!

80' - Tíz perccel a vége előtt magabuztos a Hali.

72' - GÓÓÓÓÓL, ÖNGÓÓÓÓÓL, 3-1!!! Eldőlt a meccs?! Halmosi beadását Gévay próbálta meg menteni, de szerencsétlenül ért a labdához.

68' - GÓÓÓÓÓL! Williams, Williams, Williams, megint Williams, 2-1!!! A középen átvett labdát a bal felsőbe tekerte az ausztrál. Remek találat.

60' - Megkezdődik az utolsó fél óra a meccsen.

58' - Haraszti lőtt a bal alső mellé.

51' -  Laczkó bedását Rózsa szedte le.

46' - Itt a második félidő, csere egyelőre nem történt.

Szünet.

45' + 3' - Vége az első félidőnek.

40' - Ezekben a percekben többet birtokolja a Hali a játékszert, a paksiak viszont határozottak a védekezésben.

37' - Gaál szinte lemásolta a 10 perccel ezeelőtti jelenetet, Kemenes viszont most hárított.

30' - Fél óra elteltével újra lehet kezdeni tehát mindent.

27' - GÓÓÓÓÓL!!!! Egyenlített a Hali. Gaál 23 méteres szabadrúgásból vette be Kemenes kapuját, szép volt, 1-1!!!

16' - GÓL! Koltai lövését jól érezte Rózsa, de nem ért le a jobb alsóhoz, vezet a Paks, 0-1!!!

15' - Meddő mezőnyjáték zajlik, amikor Kulcsár tolta meg a labdát, ám Halmosi becsúszó lába Kulcsár lábát érte el. Tizenegyes!

8'  .Iszlai poroszkált azellenfél tizenhatosánál.Gondolt egyet és lőtt, de Kemenes résen, illetve a bal alsó sarokban állt és hárított.

5' - A két zöld-fehér csapat rangadóján a hazaiak zöld, a paksiak

1' - A paksiak indították el 90 perces útjára a labdát. Karakó Ferenc fűjt a sípjába. Előtte még Rózsa Dánielt köszöntötték, aki Debrecenben játszotta 200. NB I-es bajnokiját a zöld-fehér színekben.

17.55 - Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves sportrajongó olvasónknak!