Fantasztikus győzelem idegenben: Paks - Haladás 2-3

Szita Róbert tudósítása - Fotó: Tóth Arnold • 2016. április 23., szombat •
Matematikailag még mindig elérhető az Európa-ligás szereplést jelentő helyezés, ám ehhez az utolsó fordulóban szükséges lenne a Fradit is megverni. Szombat este Pakson bebizonyított a Mészöly-legénység, hogy nagyon megtanult küzdeni. A Loki elleni iksz után a paksiak ellen mindhárom pontot megszerezték Halmosiék, akik a győzelem eléréséért Szarka Zoltánért is játszottak. Fotónk a legutóbbi Hali-Paks meccsen készült, a Rohonci úton.

Paks - Haladás 2-3 (1-0)

OTP Bank LIga 32. forduló - Paks

95' - Lefújta a játékvezető, a Hali megfordította a meccset, 1-0-ra még a Paks vezetett, de a vége 2-3 lett!!!

94' - GÓÓÓÓÓÓL, GAÁÁÁÁÁÁL, 2-3!!! Szabadrúgásból eredményes Gaál Bálint, és ez a vége!

93' - Kiállítás újból, Szabó egyből pirosat kapott.

90' - 5 perc a ráadás.

85' - Balázs centerezett, de Gaál tisztázott.

82' - Öngól, Rodenbücher, 2-2!!!

78' - Megint vezet a Paks, Papp a gólszerző, 2-1!!!

73' - GÓÓÓÓL, Schimmer beadását Th. Wils belsővel vágta a kapuba, 1-1!!!

61' - KIÁLLÍTÁS, Gévay megkapta második sárgáját, ez összességében piros. Fél órán keresztül emberelőnyben játszhat a Hali.

59' - Bertus-Szakály akció végén mentettek a hali védői.

53' - Halmosi lőhetett kapura, de a paksi kapusé lett a labda.

46' - Nincs csere.

45' - Továbbra is nyom a Paks, de a Hali is beleerősített.

27' - GÓLLÁ ÉRETT A HAZAI ELŐNY! Szakály adott be, majd Gévay 5 méterről fejelt a Hali kapujába, 1-0!!!

18' - Egyszerre ketten is sárgát kaptak, előbb Jánvári, majd Hahn részesült figyelmeztetésben.

13' - Schimmer adottbe, Gaál lövése megpattant.

12' - Többet birtokolja a labdát a Csertői-csapat.

10' - Jobban játszik, többet akar a haza cspat, előbb Bertus, majd Hahn veszélyeztetett.

1' - A paksiak kezdték a meccset.

Most már ne menjenek messzire, jönnek a csapatok, hamarosan kezdődik a zöld-fehér rangadó.

Paks: Csernyánszki - Kulcsár D., Rodenbücher, Gévay, Sazbó J. - Papp K., Koltai, Bertus, Kecskés - Hahn

Haladás: Király - Schimmer, Jánvári, Iszlai, P. Bosnjak - T. Wils, Kovács L., Németh M. - Gaál, Williams, Halmosi

A meccsen eldőlhet, hogy a Haladás tovább dédelgetheti-e nemzetközi szerepléssel kecsegtető álmait vagy ,,csupán" az 5-6. hely valamelyikéért küzdhet tovább.

17.55 - Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak.