Sima győzelem Bükön is: Dr. Lupo Büki TK - Kozma Szerszám-SZKKA 20-33

Szita Róbert tudósítása • 2015. november 21., szombat •
Ma este megyei rangadót játszott a Kozma Szerszám-Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia NB II-es női kézilabda csapata. Bölöni Roland lányai Bükön vendégszerepeltek, és magabiztos győzelmet arattak, így továbbra is 100%-os teljesítménnyel vezetik az NB II északnyugati csoportját. Honlapunk élőben tudósított.

Dr. Lupo Bük - Kozma Szerszám-SZKKA 20-33

A szombathelyi lányok a Tömő Alexandra - Mayer Maja, Császár Zsófia, Gaylhoffer Ildikó, Ghetu Andrea, Szendrei Barbara, Pukler Glória összeállításban léptek pályára.

60' - Vége a meccsnek, az utolsó 5 percben Szendrei, Mórocz és Mayer lőtt gólokat, 20-33 lett a végeredmény. Szép volt lányok!

55' - Végérvényesen is eldőlt, Mayer kettővel, Ghetu és Szecsődi 1-1 góllal terhelte meg a bükiek kapuját, 20-30.

50' - Ghetu nevét jegyezhettük fel, így lett 19-26.

45' - Ezekben a percekben Pukler, Mayer és Császár vette be a bükiek kapuját, 18-25.

40' - Elhúzott a szombathelyi csapat, Szendrei, Mayer, Pukler, Ghetu és már 15-22.

35' - Pukler, Császár, Mayer találataival már 15-18.

30' - Szendrei betalált ugyan, de megint szoros, 12-15.

25' - Ghetu góljával 10-14.

20' - Ebben az 5 percben Ghetu, Gaylhoffer, Pukler és Szendrei volt eredményes, még nem volt 5 gólos különbség, 8-13.

15' - Most Mayer kettő gólt lőtt és Pukler is betalált megint, így 5-9.

10' - Ebben az 5 percben Pukler és Mayer gyarapított a szombathelyi gólok számát, 4-6.

5' - Pukler, Mayer, Gaylhoffer és Szendrei révén 2 góllal vezetünk, 2-4

1' - Megkezdődött a megyei rangadó, hajrá Kozma Szerszám-SZKKA!

17.55 - Jó estét és szombathelyi gólokban gazdag kézilabda rangadót kívánok minden kedves olvasónknak.