Női kézilabda: Haladás – Marcali 33-26

szróbert-HCs • 2014. december 06., szombat •
Tipikus szezonzáró meccs volt a marcaliak elleni szombat esti bajnoki. Annak ellenére azonban, hogy a lányok nem pörögtek kellőképpen fel, simán győztünk. A teljesítmény ugyan hullámzó volt, de a meccsvégi fieszta és a közönség buzdítása önmagáért beszélt, ezt nyilatkozta a frisss.hu-nak Bölöni Roland vezetőedző. A harmadik helyezett hazaiak a tizenkettedik marcaliak ellen hozták a papírformát. A győzelem után a dobogón telel a zöld-fehér csapat.

Haladás VSE – Marcali – 33-26

Az első félidőben fej-fej mellett mentek a csapatok, aztán a második játékrész elején elléptek a szombathelyi lányok, a 40. minutumban 23-19, majd 5 perc múlva már 26-21 volt az állás. A következő percekben még rátettek egy lapáttal a lányok ls az 50. játékperc végén 29-22 ált az eredményjelzőn. Az 55. minutumban is megmaradt a hétgólos fölény, ekkor 31-24 volt, majd az utolsó percekben teljes sort cserélt Bölöni Roland és a fiataloknak is megadta a lehetőséget a bizonyításra. A végén 34-26 állt az eredményjelzőn. Szép volt, lányok!