Nem ezt érdemeltük: Magyarország - Svájc 2-3

SzR - Fotó: csakfoci.hu • 2016. október 07., péntek •
Svájc legjobbjai a portugálok után bennünket is legyőztek. A játék képe alapján a döntetlen igazságosabb eredmény lett volna.

Magyarország - Svájc 2-3 (0-0)

vb-selejtező labdarúgó-mérkőzés, Budapest, 22 ezer néző

Magyarország: Gulácsi - Fiola, Lang, Guzmics, Kádár - Gera, Nagy Á. - Dzsudzsák, Kleinheisler (Németh K. 76'), Stieber - Szalai (Nikolics 87')

Svájc:Sommer - Rodriguez, Elvedi, Schar, Lichtsteiner - Behrami, Shaqiri, Dzemaili - Mehmedi, Seferovic, Embolo

93' - Kikaptunk, pedig nem érdemeltünk vereséget. Ez sokáig fáj majd nagyon.

90' - 3 perc a ráadás.

90' - Hihetetlen, újra Svájc vezet,  egy nagy bedobás után Stocker üresen maradt, Fila menteni próbált, de bepatant róla, 2-3!!!

71' - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL, megint Szalai!  Dzsudzsák és Stiber volt a labda útja, majd testi épséget sem kímélve Szalai fejelt az ellenfél hálójába, 2-2!!!

67' - Megint ők vezetnek. Újabb védelmi hiba, Rodriguez pedig kihasználta, 1-2!!! Gulácsi talán védhette volna.

66' - Dzsudzsák szabadrúgása szállt fölé.

53' - GÓÓÓÓÓÓL! Kleinheisler lövése a kapufáról Szalai elé pattant, aki bepasszolta azt Sommer kapujába, 1-1!!! Bravó, hamar kiegyenlítetünk.

51' - VEZET SVÁJC, Lang óriási hibája után Shaqiri lőtt kapura, Gulácsi ezt még mentette, de Seferovic már nem hibázott, 0-1!!!

48' - Stieber lőtt kapura, de Sommer fogta,

46' - Itt a második játékrész.

43' - Shaqiri beadására kiválóan érkzett Dzemaili, de szerencsére mellé fejelt.

35' - Kiegyenlített játék zajlik, de talán a mieink támadásai veszélyesebbek.

27' - Most szerencsénk volt, előbb Gulácsi, majd Stieber mentett szinte ziccerben.

25' - Ezek a mi perceink, több akcióval is felértünk a svájci kapuig, az egyik attak végén Dzsudzsák lőtt alig mellé.

18' - Az első magyar szögletet Dzsudzsák adta be, fejelgettünk, majd Szalai buksijáról pattant mellé.

15'- Sokat fegyelmez a holland sípmester, némelyik ítélete nem arat közönségsiekrt.

10' - Az első percekben többet birtokolja az ellenfél a labdát, megy az alpesi tiki-taka, de kit érdekel?! A gólt majd mi rúgjuk, ugye?!

1' - Elkezdődött a várva-várt meccs, a svájciak indították útjára a labdát.

A meccs előtti várakozásokról és a szombathelyi labdarúgók esélylatolgatásairól ITT már olvashattak, most jöjjön a meccs.

20.45 - Jó estét és magyar gólokban gzadag fociélményt kívánok mindenkinek, vb-selejtező következik a Fradi pályáról.