Minimális vereség Felcsúton: Videoton - Haladás 2-1

Szita Róbert tudósítása • 2016. március 05., szombat •
A bajnoki tabella negyedik helyén tanyázó Haladás a zöld-fehérektől egy pozícióval lemaradó Videoton ideiglenes otthonába látogatott. A ma esti felcsúti meccsről több szombathelyi játékos sérülés és eltiltás miatt maradt le, sajnos nem is sikerült a pontszerzés. Fotónk a Vidi elleni őszi kupameccsen készült.

Videoton - Haladás 2-1 (1-0)

felcsút, pancho Aréna, 1300 néző

Videoton: Kovácsik - Nego, Vinicius, Juhász R., Stopira - Pátkaik Simon Á., haraszti, Suljic (Pölöskei 82'), Oliveira - Tischler
Haladás: Király - Gaál, Schimmer, Jánvári (Batarelo 40'), P. Bosnjak - Kovács L., Iszlai, Medgyes, Ugrai - Williams (Williams 80'), Popin (Martinez 72')

93' - Vége a meccsnek, sajnos kikapott a Haladás.

90' - 3 percet hosszabbított a játékvezető. Szögletet rúgott a hali, még Király is előrehúzódott.

87' - Schimmer mentett hatalmasat.

80' - Halmosi is beállt.

77' - BATARELO!!! Óriási kapufát lőtt 25 méterről.

72' - Popin helyett Martinez a pályán.

71" - GÓÓÓL! Feczesin büntetett, 2-1!!!

70' - Nem sokáig örülhettünk, egy méretes bedobást követően Popin ,,kezelte le" a labdát, vad II, tizenegyest adott.

65' - GÓÓÓÓÓL! Popin!!! A beadásra kitűnően érkezett a csatár és nem messzebbről, mint 5 méterről egyenlített, 1-1!!!

59' - Szombathelyi szabadrúgást követően Juhász Roland szabadított fel.

55' - Továbbra is a zöld-fehérek kezdeményeznek többet.

50' - Aktívabb a Hali, de eddig ,,csak" szögetekig jutottak el a zöld-fehérek.

46' - Elkezdődött a második 45 perc, csere nem történt.

45' - Egy perc volt a ráadás, aztán véget ért az első félidő, vezet a pályaválasztó.

40' - Csere: Jánvári helyett, de valószínű nem a helyén Batarelo.

38' - Megint Nego, de hiába.

34' - KIRÁÁÁÁÁLY! A válogatottsági rekorder hálóőr védett hatalmasat, Nego bombázott.

25' - Támad a Hali, Medgyes beívelésről alig késett le Williams. Közben Kovács L. és Iszali is besárgult.

19' - Kicsit most megnyugodtak a csapatok, a Hali végezhetett el szögletet, majd szabadrúgást is, de a hazai kapus védett.

10' - GÓL, VEZET A VIDEOTON! Kis szöglet után Oliveira kapta a labdát, senki nem támadta, így zavartalanul kilőtte a jobb alsó sarkot, 1-0!!!

5' - Hazai fölény az első percekben.

1' - A Vidi indította útjára a labdát.

Most már ne menjenek messzire, mindjárt kezdődik a meccs.

17.55 - A védelem összeállítása okozott a legnagyobb gondot a szombathelyieknél, hiszen eltiltás és sérülés miatt is többen ,,kidőltek", de Halmosi és Németh M. játéka is kérdéses.

Mészöly Géza esélylatolgatásáól már írtunk, azt ITT elolvashatja addig, amíg jönnek a csapatok.

17.45 - Jó estét és zöld-fehér gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak.