Kiütés ÉLŐben: Haladás - Puskás Akadémia 1-5

Szita Róbert és Tóth Arnold helyszíni tudósítása • 2017. augusztus 26., szombat •
Annak ellenére, hogy lejárt Halmosi ,,száműzetése", továbbra is hiányzott a keretből és úgy tűnik a pályáról is a ,,cséká". Mészöly Géza ,,fiai" noha mindhárom bajnoki pontot beígérték, a felcsútiak okoztak saját szurkolóiknak karneváli hangulatot Sopronban. Nagy a baj a Halinál.

Haladás - Puskás Akadémia 1-5 (1-1)

Sopron, 1075 néző

Még ilyen arányban is megérdemelt győzelmet aratott a Puskás Akadémia FC:

93' - Szerencsére vége a meccsnek, a Sopronba leutazott szombathelyi szurkolók többet érdemeltek volna. ,,Hol a csapatunk" - kérdezték sokan.

90' - Diallo küldte padlóra a csapatot, 1-5. 3 perc a ráadás.

87' - Williams lőtt kapura, szöglet lett belőle.

81' - MÁR 1-4!!! Az újabb kapitális védelmi hibát ezúttal Mevoungou használta ki. Kiütés!

80' - Nem megy ma a Halinak. Többen Halmosi Péter nevét skandálják...

76' - Kettőt cserélt Mészöly Géza, Petró és Bamgboye lépett pályára.

72' - Ramos egy védőt, majd a kapust is kicselezte, aztán az oldalhálóba vágta a játékszert,

70' - Nagy a baj, a Hali mintha az öltözőben maradt volna.

66' - MÁR A HARMADIKAT RÚGTA A PUSKÁS! Jagodics hibázott nagyot, Knezevic pedig ezúttal sem kegyelmezett, 1-3!

62' - Rácz tekert alig mellé.

58' - Király is besárgult.

52' - VEZET A PUSKÁS! Knezevic nem hibázott, 1-2!

51' - Királyról kipattant a labda, utánaugrott, közben azonban elhúzta a csatár lábát, tizenegyes!

Pintér Attila nem elégedett, ezt jelzi, hogy kettőt is cserélt.

46' - A 70. születésnapját nemrég ünnepelt Hali-legenda, Halmosi Zoltán végezte el a kezdőrúgást.

45' + 5' - Szakály P. lépett ki ziccerben, de Király nagy bravúrral lábbal hárított.

45' - 5 percet hosszabbított a játékvezető.

43' - Williams két ,,felcsúti" védőt is becsapott, majd passzolt, ám gólhelyzet helyett ,,csak" szöglet lett a veszélyes akcióból.

41' - Szöglet után Hegedűs J. fejelt fölé.

38' - Kiegyenlített a Puskás Akadémia! Egy lecsorgó labdára Molnár Gábor csapott le, majd ő is a hosszú sarkot választotta, 1-1!!!

35' - A közönséget a játékvezető szórakoztatja, nem a csapatok.

27' - Frissítenek a fiúk.

23' - Rengeteg játékmegszakítás jellemzi a meccset, nagyon sok a szabálytalanság, a vélt vagy valós időhúzás és még a meleg is rekkenő.

16' - GÓÓÓÓL, VEZET A HALI! Kiváló labdával léphetett ki Kovács L, aki nem is hibázott, magabiztosan lőtte ki a hosszú alsó sarkot, 1-0!

1' - Elkezdődött a meccs.

Haladás: Király – Mészáros K., Jagodics, Németh Mi. (Rácz 60'), Bosnjak – Jancsó, Simon, Kovács L. (Petró 76') – Williams, Ramos, Kiss B. (Bamgboye 76')
Puskás Akadémia: Hegedűs L. – Osváth, Heris, Hegedűs J., Spandler - Márkvárt (Bacelic-Grgic 46'), Mevoungou, Molnár G., Knezevic - Szakály P., Balogh B. (D. Ulysse 46')

A Hali ,,hazai" környezetben folytatja az idei bajnoki évadot. A 7. fordulóban az NB II-ből feljutott felcsútiak látogatnak Sopronba. A mieink 2 győzelemmel és 4 vereséggel, 6 ponttal, míg a vendégek 1 győzelemmel 2 döntetlennel és 3 vereséggel, 5 ponttal állnak.

17.55 - Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívános minden kedves szurkolónknak.