Hiába vezettek kétszer is a zöld-fehérek: Haladás - Mezőkövesd 2-2

SzR - Fotó: Hornyák Emőke • 2017. szeptember 30., szombat •
Mindkét csapatnak létfontosságú lett volna a győzelem, kétszer is vezetett a Hali, ám a végén egyik csapat sem tudta megszerezni mindhárom pontot.

Haladás - Mezőkövesd 2-2 (1-1)

Sopron, 1430 néző

90'+3' - Vége, sajnos döntetlen maradt a vége is!

90' - 3 perc a ráadás.

81' - Megint kiegyenlítettek a mezőkövesdiek, 2-2! A csereként imént beállt Majtán beadását Koszta átvette és bebombázta.

74' - Újra Király-bravúr: most Lázár fejesét szedte ki a legendás kapus.

70' - Tizenegyest kaptak a vendégek, de Király kivédte, marad a 2-1!

69' - Martinez szúrta el a helyzetet.

60' - GÓÓÓÓL!!! Polgár bombaerővel találta el Tujvel kapuját, 2-1!

59' - Aztán Martinez is a pályán!

52' - Bejött a cséká, Halmosi folytatja, Kovács lejött.

48' - Tíz emberrel folytatja a vendégcsapat, Szeles hibázott Ramos ellen, és már volt egy sárgája, villant a piros.

46' - Itt a második játékrész.

Szünet.

45' - Vége, ez az iksz szerintem egyik csapatnak sem jó.

41' - Ramos harcolt ki szögletet.

39' - Williams lőtt alig mellé.

28' - Hihetetlen, volt játékosunk, Iszlai egyenlített, 1-1! Szöglet után Király még védeni tudot, de a vendégek tizese közelről már nem hibázott.

25' - Tujvel hárított bravúrral, miután Kiss T. fejelt.

5' - GÓÓÓÓL!!! Fótyik röviden adta haza, Williams lecsapott, mint egy keselyű, és vezetünk, 1-0!!!

1' - A Hali indította útjára a labdát.

Haladás: Király – Polgár, Wils, Jagodics, Bosnjak - Kiss B., Tóth M. (Németh Mi. 80'), Kovács L. (Halmosi 52'), Kiss B. - Ramos (Martinez 59'), Williams

Mezőkövesd: Tujvel - Fótyik, Szeles T., Hudák, Lázár P. (Majtán 79') - Cseri, Mlinar, Iszlai, Tóth B. - Veszelinovics, Koszta

A Hali ,,hazai" környezetben folytatja az idei bajnoki évadot. A 11. fordulóban a kieső helyen álló mezőkövesdiek látogatnak Sopronba, ám Pacsi Bálint csapata csupán 1 ponttal gyűjtött többet, igaz, 1 meccsel kevesebb lehetőségből.

17.55 - Jó estét és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívános minden kedves szurkolónknak.