Győzelem a Loki ellen: Haladás - Debrecen 1-0

Szita Róbert helyszíni tudósítása - Fotó: Bodorkós Máté • 2016. november 26., szombat •
A szombathelyi zöld-fehérek a Debrecen ellen Ars góljával gyűjtötték be a pontokat.

Haladás - Debrecen 1-0 (0-0)

Sopron, Városi Stadion, 1147 néző

Haladás: Gyurján M. - Polgár, Wils, Hegedűs, Bosnjak - Tóth Má. (Jagodics 81'), Iszlai, Gaál - Rácz (Dombi 89'), Ars (Overgoor 71'), Halmosi
Debrecen: Danilovic - Jovanovic, Brkovic (Mészáros K. 70'), Szatmári, Völgyi (Horváth Zs. 58') - Filip, Tőzsér, Szakály, Bobko - Holman, Vittek

90' + 3' - Vége a meccsnek, szoros meccsen nyert a Hali.

90' - 3 perc a ráadás.

85' - 5 perccel a vége előtt is őrzi egygólos fölényét a Hali.

76' - Filip ugratta ki Horváth Zsoltot, aki külsővel kapufára lőtte a kihagyhatatlan helyzetet.

72' - Egy debreceni beadásnál elütik a szombathelyi kapust, pedig ő már birtokolta a labdát.

66' - Szorongat a Loki, Tőzsér szabadrúgása halt el a sorfalban.

64' - Holman tört egyedül kapura, de Gyurján bravúrral szögletre mentett.

62' - A pár perce csereként beállt Horváth Zsolt fejelt alig mellé egy szöglet után.

52' - GÓÓÓÓÓÓL, VEZET A HALI, Ars volt a tettes, 1-0!!! Egy szabadrúgást követően bújt ki a holland sikeresen a védője mögül.

50' - ,,Hazai" szabadrúgást követően Halmosinak nem sikerült a befejezés.

46' - Csere nélkül megy tovább a meccs.

45' - Az utolsó másodpercekben még akadt helyzete a Halinak, de elügyetlenkedték a zöld-fehérek.

41' - Debreceni szöglet után Filip fejelt alig fölé.

33' - Rácz ment el szépen, a beadására jól érkező Ars azonban csúnyán mellé fejelt.

26' - Megint Szakály keveredett helyzetbe, de a fiatal Gyurján felszedte a labdát, aztán Holman közeli bombáját is hárította.

23' - A kezdeti jó iramú meccsből átlagos találkozó lett a félidő közepére.

11' - Szakály lövése szállt fölé.

6' - Halmosi lapos beadása után szögletre mentettek a hazai védők, az ellentámadásból pedig a vendégek veszélyeztettek.

1' - A Debrecen kezdte a játékot.

Rózsa sérülése miatt Gyurján kezd a kapuban, a meccs előtt Halmosi Pétert köszöntötték, aki a múlt héten ünnepelte 350. NB I-es mérkőzését, mellette a válogatottól visszavonuló Király Gábornak is átnyújtottak egy hatalmas serleget.

15.25 - Jó napot és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves sportrajongó olvasónknak, a meccset Szabó Zsolt vezeti.