Gaál és Torghelle góljaival: Haladás - MTK 1-1

Szita Róbert és Tóth Arnold helyszíni tudósítása • 2016. november 05., szombat •
Nem sikerült legyőzni a kék-fehéreket, Gaál Bálint gólja egy pontot ért a Halinak.

Haladás - MTK 1-1 (1-1)

OTB Bank Liga, Sopron, 1265 néző

Haladás: Rózsa - Polgár, Wils, Hegedűs, Bosnjak - Iszlai, Kovács L., Rácz, Overgoor (Tóth Má. 62')- Gaál, Ars

MTK: Petkovics - Okuka (Baki 73'), Vukmir, Poór, Vadnai - Vass, Kanta, Korozmán (Szatmári 69'), Ramos - Vogyicska (Katona 89'), Torghelle

90' + 3' - Vége a meccsnek, egyik csapat sem érdemelt győzelmet, Rózsa most is ól védett.

90' - 3 perc a ráadás.

87' - Már Bosnjak is kapura lőtt, sajnos fölé.

85' - 5 perccel a vége előtt mindkét csapat igyekszik minden erejét mozgósítani. Kell a 3 pont!

75' - Tóth Máté durrantott fölé.

60' - Megtudtuk, hogy 1265 fizető néző látogatott ki Sopronba.

56' - Gaál veszélyeztetett, majd Kanta talált felső lécet.

55' - Többet birtokolja ezekben a percekben a fővárosi csapat a labdát, de egyelőre gólhelyzet nélkül.

46' - Itt a második játékrész, csere nincs egyelőre.

45' - Vége az első félidőnek.

35' - Ramos sokat próbálkozik, de szerencsére eddig nem sok sikerrel.

30' - Kantától indulnak a vendégek akciói és Torgehellét keresik a labdái.

25' - Egyelőre jó iramú a meccs, Petkovics kapus sárgát, miután a büntető-területen kívül vette fel a játékszert.

16' - Ramos lőtt mellé.

13' - Nem sokáig tartott az örömünk, egy ártatlannak tűnő akció végén Torghelle Sándor egyenlített, 1-1!

10' - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!! VEZETÜNK! Mesteri akció végén Ars kitűnően tálalt a középen érkező Gaál Bálint elé, aki gyönyörű güólt lőtt, 1-0!!!!

7' Okuka lőtt alig mellé, majd rögtön utána Vogyicska veszélyeztetett.

1' - A Hali indította útjára a labdát, és az első szögletet is mi rúgtuk.

A meccs előtt Schimmer Szabolcsot köszöntötték, aki kétszázadik első osztályú bajnoki meccsét játszotta a múlt héten, majd a héten elhunyt egykori Hali-játékosra, Homolya Tiborra emlékeztek a jelenlévők egyperces néma tiszteletadással.

Az 5. helyezett szombathelyiek a 9. helyen tanyázó fővárosiak ellen próbálnak szerencsét.

15.25 - Jó napot és Hali-gólokban gazdag sportdélutánt kívánok minden kedves olvasónknak.