Futsal: a Haladásé a bronz!!!

Szita Róbert helyszíni tudósítása - Fotó: Tóth Arnold • 2016. június 03., péntek •
Sorsdöntő meccset játszott péntek este a Swietelsky-Haladás VSE futsal csapata. Lódi Tamás ,,fiai" a végén magabiztosan diadalmaskodtak, így az utolsó fordulótól függetlenül már zsebben a bronzérem.

Swietelsky Haladás VSE - MVFC Berettyóújfalu 6-3 (3-3)

A meccset beharangozó írásunkat ITT már elolvashatták és ebből is kiderült, hogy a mai meccs tétje nem kevesebb, mint a biztos bronzérem.

1' - Farkas Balázs sípjelére az első félidőben a Hali indította útjára a labdát. Már az első percben hatalmas helyzet maradt ki a hazai oldalon. Reméljük nem lesz sokáig így!

3' - Sajnos nem így történt, hiába támadott többet a Hali, az ellenfél talált egy gólt az elején, 0-1!!!

6' - Sokkal többet birtokolja a labdát a Hali, de ez még nem érett góllá.

7' - GÓÓÓL, HEGYESI! Szép támadés végén, sakk-matt helyzetben passzolta az üres kapuba a játékszert Hegyesi, 1-1!!!

9' - Időt kértek a vendégek.

11' - Hiába az időkérés, már a Hali vezet! Vidák Balázs volt eredményes egy szép kontra után, 2-1!!!

14' - Hajmási oldalhálóba lőtt labdája után Lódi Tamás kért időt.

16' - A semmiből egyenlített Szabó Péter, egy védelmi figyelmetlenség után egál az állás, 2-2!!!

20' - Hihetetlen, megint lekontráztak bennünket, már ők vezetnek, 2-3!!!

20' - Szerencsére csak pár másodpercig, mert hegyesi Zsolt belőtte második találatát is, 3-3!!! Semmi nem dőlt még el.

SZÜNET.

21' - Elkezdődött a második játékrész, a vendégeknél a labda.

25' - Piros lap a vendégek egyik gólerős játékosának, Rábl Jánosnak, mert a gólhelyzetben lévő szombathelyi támadó lábát elkaszálta. 2 percig emberelőnyben játszhat a Hali. Mikor, ha most nem?!

25' - VIDÁÁÁÁÁÁK BALÁÁÁÁÁÁZS kihasználta, 4-3!!!

30' - 10 perc van hátra és miénk lehet a bronzérem!

35' - Mindent megpróbálnak a vendégek, akik az elmúlt percekben két kapufát is lőttek. Most a kapust is levittték, sőt még időt is kértek. Izgalmas utolsó 5 perc elé nézünk.

40' - Az utolsó percben Öreglaki és Németh is bebiztosította a győzelmet, 6-3. Vége a meccsnek, nyert a Hali, miénk a bronzérem!