Döntetlen Sopronban: Haladás - Újpest 1-1

Szita Róbert tudósítása - Fotó: Tóth Arnold • 2016. március 09., szerda •
A győzelem reményében lépett pályára a Haladás szerda este az Újpest ellen. Williams vezető góljával meg is volt az esély a 3 pont megszerzésére, ám Lencse még az első félidőben egyenlített, a második 45 percben pedig már nem esett gól Sopronban. Fotónk a legutóbbi, Rohonci úti meccsen készült.

Haladás - Újpest 1-1 (1-1)
NB I. 24. forduló, Sopron

Haladás: Király - Schimmer, St. Wils, Jagodics, P. Bosnjak (Gaál 46') - Kovács L., Iszlai, Medgyes (Németh M. 82'), Halmosi - Williams, Batarelo (Martinez 58')

Újpest: Balajcza - Balogh B., Szankovics, Litauszki, Kecskés Á. - Windecker, Bardhi (Mohl 78'), Diarra, Andrics, K. Hazard (Angelov 60') - Lencse (Kabát 88')

90' + 2' - Vége a meccsnek, maradt az 1-1!!!

90' - Két percet tett rá a játékvezető.

86' - Angelov érkezett, de a szombathleyi védők tisztáztak.

79' - Andrics szabálytalankodott Halmosival szemben, sárgát ,,ért".

77' - Medgyes futott el a jobb oldalon, de a középre ívelését Balalcza megszerezte.

75' - Martinez jelezte, hogy a Hali is a győzelemre átszik, de fölé.

73' - Megint Windecker, de most Király hárított.

63' - Windecker löket szállt mellé.

56' - Lencse...újfent. Most Bardhi beadását csúsztatta mellé.

50' - Kavarodás után Kecskás melléről pattant mellé.

47' - Megint Lencse, alig mellé. Szorosabban kellene őrrizni.

46' - Itt a második félidő, a szombathelyiek kezdtek. Predrag Bosnjak helyett Gaál Bálint folytatja.

Szünet

36' - Megint Lencse veszélyeztetett, de most fölé szállt a csatár labdája.

34' - Williams lőtt a 16-os előteréből, de Balajcza ezúttal résen volt.

30' - 1-1, kiegyenlített az Újpest! Lencse egalizált, miután egy mesteri átadás után Király mellett lőtt a zöld-fehérel kapujába.

15' - P. Bosnjak dobta, de inkább vetette be a labdát, majd Iszlai a kapunak háttal helyezkedve alig fejelt mellé.

11' - GÓÓÓÓÓÓÓL! VEZET A HALI, WILLIAMS!!!! Annak ellenére, hogy az újpestiek lőhettek szögletet, a Hali játékosai lefülelték a labdát, majd Williams kapta a labdát, aki végigszáguldott a pályán és Balajcza sem volt ellenfél, 1-0!

2' - A cséká tört be a fővárosiak büntető-területére, de szereltek a lilák.

1' - Elkezdődött a meccs, a lilák indították útjára a játékszert.

17.55 - Most már ne menjenek messzire, 5 perc múlva kezdődik a meccs, készítsék be a legfontosabb kellékeket, legyen kéznél inni- és ennivaló és szurkoljunk a Halinak!

A Haladás Sportkomplexum építési munkálatai miatt Sopronban fogadja a lila-fehéreket a szombathelyi csapat.

Mészöly Géza vezetőedző várakozásairól ITT már olvashattak, nincs más dolgunk, mint bízni a győzelemben és szurkolni a fiúknak.

17.45 - Jó estét és Hali gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak.