Döntetlen tíz emberrel: Puskás Akadémia - Haladás 1-1

Szita Róbert tudósítása • 2015. szeptember 12., szombat •
A felcsúti Pancho Arénában szerepelt ma este az OTP Bank Liga 2. helyezett csapata, a Szombathelyi Swietelsky-Haladás. A frisss.hu online közvetítést adott a Puskás Akadémia elleni meccsről, mely 1-1-es döntetlennel ért véget. A Hali fantasztikusat küzdött és megérdemelte az egyik pontot. Fotónk a két csapat legutóbbi találkozóján készült, Szombathelyen.

Puskás Akadémia - Haladás 1-1 (0-1)

Puskás Akadémia: Pogacsics - Fiola, Fodor, Kelic, Dinjar (lencse 62') - Bacelic-Grgic, Márkvárt, Pauljevics, Sallai - Pekár, Tischler

Haladás: Király - Angyal, S. Wils, Jagodics, Bosnjak (Fehér 66') - Gosztonyi (Nagy P., 80'), T. Wils, Németh M. (Medgyes 92'), Iszlai, Halmosi - Popin

A Hali szurkolói meghálálták meccs után az egy pontot, fantasztikus és megérdemelt ünneplés következett, hiszen a meccs utolsó 15-20 percében óriásit küzdöttek a zöld-fehér fiúk.

93' - Vége a meccsnek. A Haladás szinte egy teljes félidőt emberhátrányban játszott, de a fantasztikus küzdeni tudás, és Király Gábor szenzációs védései újra pontot eredményezett a zöld-fehéreknek. Szép volt, fiúk!

91' . Király most mellel védett.

90' - Három percet hosszabbít a játékvezető.

85' - 5 perc van hátra, jó lenne kihúzni és hazamenni egy ponttal.

81' - Sallaimegint, átemelte a Hali kapusát, de a kaput is.

78' - Ha nem lenne Király, már vezetne a Puskás Akadémai, de van, sőt, fantasztikus védésket mutat be, most Sallai 12 méteres bombáját hárította óriási bravúrral, marad az 1-1.

75' - Már a meccs nyolcadik sárga lapját osztja ki Vad II, most Sallai kapja.

65' - Király Gábor idegenben első gólját kapta az idei szezonban.

62' - 1-1, eddig bírtuk, Pekár egyenlített. 5 méterből, kapásból lőtt a keresztléc alá.

53' - Gőzerővel támad a Puskás Akadémia. Már Királyon is túljutott a labda, de Jagodics a gólvonalról mentett.

49' - Iszlait kiállították,mert megütötte Sallai, 10 emberrel folytatjuk!

46' - A Haladás indította útjára a labdát.

45' - A félidő végén villantak a sárga lapok, de az eredmény nem változott, vezet a Haladás.

35' - Akár le is fújhatná vad II, és haza is mehetnénk, ezért jöttünk...

33' - Pekár lövését S. Wils blokkolta.

28' - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! MÁRIÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ, HÁT, KI MÁS! VEZET A HALADÁS!!! Halmosi beadása után volt eredményes a fiatal középpályásunk.

21' - Jajjjj! Pauljevics cselezte ki a fél védelmünket, de a beadását kivetődve hárította a csatárok elől Király. Kapusunk idegenben még nem kapott gólt. Reméljük ezen az estén sem kell a háta mögé nyúlnia.

20' - Az első percekben a felcsútiak irányították a játékot, töbet támadtak, de most már kiegyenlítetté vált a küzdelem.

12' - Előbb Grgic bólintott mellé, majd az ellentámadásból Popin fejelhetett, de ő is célt tévesztett.

6' - Tizenegyest kiáltanak a hazai szurkolók, mert az egyik Hali védő, S. Wils önfeláldozó bevetődése után a kezén megpattant a labda, ám a játékvezető sípja néma maradt.

5' - Mindkét csapat tapogatózik, a játékosok keresgetik és megtalálják párjaikat.

3' - Tischler lőtt fölé, mellé.

1' - Elkezdődött a meccs, Vad II. jelzett, a hazaiak pedig elindították 90 percesútjára a játékszert.

18.00 - Jönnek a csapatok, hamarosan kezdődik a meccs, most már nem mozduljanak!

17.58 - És itt vannak a Hali drukkerek is, mintegy kettőszázötvenen érkeztek.

17.55 - Itt vannak a kezdőcsapatok, semmi meglepetés, a szombathelyieknél martinez és Ugrai sérülés miatt nemm állhat Mészöly Géza rendelkezésére.

17.50 - A meccs előtt mindkét tréner arról nyilatkozott, hogy győzelemre játszik majd a csapata, remélem, hogy a zöld-fehéreknek lesz a végén okuk az örömre. A Haladás a 2., a Puskás Akadémia a 6. helyen várja a sípszót.

17.45 - Jó estét, Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok mindenkinek! Tartsanak velem a következő mintegy 2 órában!