Erős a szombathelyi utánpótlás

Frisss • 2012. június 24., vasárnap •
Hét aranyérmet nyertek a szombathelyi Metex05 Controll Team utánpótlás korú versenyzői az országos korosztályos kick box bajnokságon Esztergomban. Három Dancsó-tanítvány az utánpótlás válogatottba is bekerült, így utazhat az augusztusi szlovák világbajnokságra.

Hét arany, öt ezüst és nyolc bronzérmet szereztek a szombathelyi Matex 05 Controll Team versenyzői az Utánpótlás Magyar Bajnokságon, melyet  június 17. -én rendeztek Esztergomban. Ezzel az éremtáblázat élén végzett a szombathelyi, Dancsó Zoltán vezette Controll csapat.

Az aranyérmesek, -Varga Martin, Bolfán Ákos, Szász Krisztofer, Farkas Ádám, Bolfán Ádám- kimagasló teljesítményt nyújtott minden mérkőzésen,sőt az egész idény alatt. Senkinél nem volt kétség a végső győzelem kérdése! Mindegyik versenyző tudatosan készült erre a versenyre és ez megis látszott a küzdelmükön!

Az ezüstérmesek-Viszket Borisz, Pintér Bálint,Grünczeisz Patrik-megízlelték már a döntőnek az ízét ezt a jövőben biztosan tudják majd kamatoztatni.

Az bronzérmesek-Szalay Márk,Viszket Attila,Varga Bence-ismerkednek a verseny hangulatával és öröm,hogy éremmel tértek haza.

Eredmények:

Viszket Borisz  Kadet I. -32 kg light-contact 3. hely, kick-light 2. hely

Bolfán Ákos                Kadet I. -32 kg light-contact 1. hely, kick-light 1. hely

Szász Krisztofer           Kadet I. -37 kg light-contact 2. hely, kick-light 1. hely

Bolfán Ádám               Kadet I. -47 kg light-contact 3. hely, kick-light 1. hely

Grünczeisz Patrik         Kadet I. +47 kg kick-light 2. hely

Varga Bence                Kadett II.-47kg light-contact 3.hely, kick-light 3. hely

Viszket Attila               Junior -57 kg light-contact 3. hely, kick-light 3.hely

Szalay Márk                Junior -57 kg light-contact 3. hely, kick-light 3.hely

Varga Martin               Junior -63 kg light-contact 1. hely, kick-light 1. hely

Pintér Bálint                 Junior -74 kg light-contact 2. hely, kick-light 2. hely