Vereség tíz emberrel: Vasas - Haladás 1-0

Szita Róbert tudósítása • 2016. február 20., szombat •
A dobogón szeretett volna maradni a Szombathelyi Switelsky-Haladás NB I-es labdarúgó-csapata, ehhez pedig pontot illett volna rabolni a fővárosi Fáy utcából. ÉLŐ közvetítésünkből kiderült, hogy sajnos mindez nem sikerült. Tíz emberrel szenvedtek vereséget a zöld-fehérek.

Vasas - Haladás 1-0 (0-0)

NB I. 21. forduló, Budapest, Fáy utca

90' + 4' - Vége a meccsnek, kikapott a Hali, pedig 82 percig esély volt a pontszerzésre.

90' + 2' - St. Wils lövést védte a Vasas hálóőre.

90' - Már csak az a kérdés mennyit hosszabbít a sípmester. Halmosi szöglete veszélytelen maradt. 4 perc a ráadás!!!

85' - Halmosi is besárgult, ő reklamálásért kapta. 5 perce maradt a Haladásnak, hogy pontot raboljon.

82' - Gól, vezet a Vasas, Király nem háríthatott. Ferenczi lőtte, 1-0!!!

81' - Most még nagyobb baj van!!! Az 1 perccel ezelőtt beállt Ferenczit a 16-oson belül felrúgta az egyik zöld-fehér védő, tizenegyes jön!

76' - Újabb változtatás: Gaál helyett Ugrai a pályán.

72' - Márió ma nem lőhet gólt, Mészöly ugyanis lehozta, Medgyes a helyén.

69' - Nyom a Vasas, de a Király által irányított védelem egyelőre magabiztos. Most éppen Preklet fejesét hárította a kapuslegenda.

63' - Berecz lőtt az oldalhálóba.

61' - Emberelőnyben bátrabb lett a Vasas, érthető. Nem lesz egyszerű ponttal távozni a Fáy utcából.

58' - Mészöly lépet: Williams lejött, Jánvári pedig a pályára lépett.

53' - Baj van, tíz emberrel folytatja a Hali, miután Jagodics begyűjtötte második sárgáját is, villant a piros.

50' - Jagodics előbb szabálytalankodott, majd a labdát is elrúgta. Jogosan kapott sárgát.

46' - Elkezdődött a második játékrész, egyik csapat sem cserélt, de Williams rögtön kapott egy sárga lapot.

Szünet

45' + 2' - 2 percet hosszabbított a sípmester, 0-0 a félidőben az állás.

44' - Czvitkovics beadására Debreczeni érkezett, de fölé fejelt.

37' - Vida besárgult, mert szabálytalanul állította meg a zöld-fehér akciót.

34' - Jobb, veszélyesebb a Hali, most Halmosi lőtt kapásból, de fölé .

31' - Williams kapásból lőtt.

29' - Megint Kovács L. szánta el magát távoli lövésre, de célt tévesztett.

27' - Kemény belépő után St. Wils maradt a talajon, de már semmi gond.

23' - Halmosi balról jött mesteri beadásáról alig maradt le Williams.

21' - Halmosi átadása után a kiléő Németh Máriót akadályozták meg a kapura lövésben.

16' - Ez alkalommal Ádám vállalkozott lövésre, ám Király most is nagyon magabiztosan hárított.

12' - Kovács L. lőtt fölé.

10' - Jó kis meccs, hullámzik a játék, egyszer a hazaiak, egyszer a vendégek előtt nyílik lehetőség.

6' - P. Bosnjak - Halmosi összjáték után a túlerőben lévő védelem megkaparintotta a játékszert.

3' - Berecz próbálkozott a 16-osról, de Királynak semmi gondjanem akadt.

A szombathelyiek kispadján a szakmai stáb mellett Rózsa, Jánvári, Schimmer, L. Martinez, Medgyes, Ugrai és Popin foglal helyet.

1' - A Vasas indította a játékot.

Vasas: Nagy G. - Preklet, Korcsmár, Debreczeni, Hangya (Risztevszki 21') - Vida, Czvitkovics - Berecz (Pavlov 72'), Müller, Remili - Ádám (Ferenczi 80')

Haladás: Király - Angyal, S. Wils, Jagodics, P. Bosnjak - T. Wils, Németh M. (Medgyes 72'), Kovács L. - Gaál (Ugrai 76'), Williams (Jánvári 58'), Halmosi

15.25 - Most már ne menjenek sehová, itt vannak a kezdőcsapatok, hamarosan sípjába fúj Németh Ádám játékvezető és 90 perces útjára indul a játékszer. Mészöly Géza várakozásairól ITT olvashat.

15.15 - Jó napot és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak. A labdarúgó NB I. 21. fordulójának szombathleyi érdekeltségű meccse következik Budapestről, a Fáy utcából. Hajrá, Hali!