Igazságos döntetlen a Rohonci úton: Haladás - DVSC-TEVA 2-2

Szita Róbert tudósítása - Fotó: Tóth Arnold • 2015. december 02., szerda •
Nagyon fontos meccset játszott ma este a Haladás csapata, hiszen egy esetleges győzelem esetén az élmezőnyben maradhatott volna, a vereség után pedig a középmezőnyben találták volna magukat a zöld-fehérek. Végül igazságosnak mondható döntetlen született.

Haladás - DVSC-TEVA 2-2 (0-0)

Haladás: Király - Angyal, S. Wils, Jánvári, P. Bosnjak - Gaál, Nagy P., Medgyes (Németh M. 77'), Iszlai, Halmosi 8Petró 90') - Martinez (Batarelo 82')

Debrecen: Radosevic - Lázár P., Mészáros, Brkovics, Korhut - Jovanovics, Bódi (Sidibe 79'), Szakály P., Tisza - Balogh N. (Coulibaly 61'), Szécsi

90' + 3' - Vége a meccsnek, igazságosnak mondható döntetlen született. Szombaton a Békéscsaba érkezik!

90' - 3 perc a hosszabbítás.

87' - MEGINT DÖNTETLEN AZ ÁLLÁS, 2-2!!! Szakály csúsztatott bele Jovanovics labdájába, Király nem érte el a labdát.

85' - Öt perc van hátra, a Loki mindent egy lapra feltéve támad.

77' - VEZET A HALI! NÉMETH MÁRIÓÓÓÓÓÓ, 2-1!!! Halmosi cselezgetett, majd a középre passzból Németh Márió lőtte ki az alsó sarkot, 2-1 ide!

75' - 1866 néző figyeli, ahogy támad a Hali.

70' - A Haladás többet tesz most a második gólért.

64' - Király védett hatalmasat, Tisza volt az elkövető 17 méterről.

61' - Jönnek a cserék.

58' - GÓÓÓÓÓÓL! EGYENLÍTETT A HALI, MARTINEZ, 1-1!!! Medgyes kanyarította be mesterien a szélről a játékszert, Martinet pedig gondolkodás nélkül, kapásból hatalmas bombát varrt a Loki kapujába.

54' - VEZET A LOKI!  Brkovic fejelte be a középre csavart szabadrúgást, 0-1!!! Eddig is látszott, hogy egyik csapatnak sem megfelelő az egy pont, mindkét együttes gólra törekvően játszott, annak viszont nem örülünk, hogy a vendégek törték meg a gólcsendet.

50' - A Hali cserejátékosai már melegítenek.

46' - Nem cserélt egyik mester sem.

Szünet

45' - Nem hosszabbított a játékvezető, igazságos döntetlen eddig az állás.

41' - Megélénkült a meccs, most megint a Hali akarata érvényesül.

35' - Egyelőre kiegyenlített erők harca zajlik, kellene egy hazai gól!

29' - Martinez cselezte be magát a Loki büntetőterületére, visszagurított, de Iszlai fölé vágta.

25' - Ezekben a percekben többet birtokolja a játékszert a Loki.

19' - Iszlai mesteri beadására martinez mozdult rá, belebökött a labdába, de Radosevic hárítani tudott. Óriási helyzet maradt ki.

16' - Halmosi és Gaál vezetett szép támadást a Loki térfelén, de a befejezés nem jött össze.

10' - Semmi említésre méltó nem történt eddig, mindkét csapat igyekszik a saját akaratát ráerőltetni a másikra.

5' - Mészöly Géza hatékony és sbátor támadójátékot ígért. Úgy legyen!

1' - A vendégek indították 90 perces útjára a labdát.

18.30 - Jönnek a csapatok, a kezdő tizenegyünkben Martinez kezd csatárposzton, Németh Márió viszont kimaradt.

18.25 - Hiába volt napos idő, a meccs kezdetére nagyon lehűlt a levegő (4-5 fok van), viszont abban bízunk, hogy a Hali felmelegíti a kedvünket. Most már nem menjenek sehová, pár perc és kezdődik a vidéki rangadó.

18.15 - Jó estét és Hali gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak.