Győzelem a rangadón: Haladás - Ferencváros 2-0

Szita Róbert • 2016. október 15., szombat •
Már nem mumus a Fradi, Gaál és Iszlai góljaival 2-0-ra megérdemelten győzött a Hali!

Haladás - Ferencváros 2-0 (0-0)
OTP Bankliga, 12. forduló - Sopron, Városi Stadion, 4200 néző

Haladás: Rózsa - Schimmer, Hegedűs, P. Bosnjak - Iszlai, Rácz, Németh M. - Gaál, Williams (Töth 40'), Halmosi

Frencváros: Dibusz - Dilaver, Nalepa, Leandro, Ramirez - Gyömbér (Radó 46'), Pintér, Rju, Lovrencsics - Böde, Djuricin

90' + 4' - Vége a meccsnek, megérdemelten nyerte a zöld-fehér rangadót a Haladás!

83" - GÓÓÓÓL, ISZLAI, 2-0!!! Németh Márió beadását Iszlai csúsztatta a Fradi-kapuba, 2-0!!!

64' - GÓÓÓÓL - GAÁÁÁÁÁÁÁÁL, 1-0!!!

60' - Előbb Radó, majd Böde ziccerét védte Rózsa.

50' - A Hali visszavett, jön is a Fradi.

46' - Itt a második félidő.

38' - Összekülönböztek a játékosok, állt a játék, 2 sárga villant.

37' - Djuricin lőtte, Rózsa vetődött és védett!

36' - Tizenegyest kap a Fradi, miután Hegedűs szabálytalankodott Djuricinnal szemben a büntetőterületen belül.

30' . Megnyugodott a játék, Németh Márió jól irányít, de sajnos eddig nem etudtunk gólt lőni, pedig több helyzetünk is akadt, amiből vezetést lehetett volna szerezni.

20' - Újabb Hali-helyzetek, legutóbb Németh Márió lőtt fölé 7 méterről.

17' - 2 percen belül Williams, majd Gaál is kapufát lőtt, óriási szerencséje van a Fradinak, hogy még mindig 0-0.

15' - Az első negyedórában enyhe szombathelyi mezőnyfölény tapasztalható.

6' - Jobban játszik a Hali, Williams bombáját hárítja bravúrral Dibusz.

1' - Elkezdődött a rangadó.

A meccs előtt Mészöly Gézával készített interjúnkat ITT olvashatták, a hazaimester bizakodó volt.

17.55 - Jó estét, és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak!