Új rekord? A légvégelmi szirénák miatt öt órán át játszottak egy focimeccset Ukrajnában!

• 2023. november 07., kedd •
Az ukrán élvonalbeli Dnipro-1 és az FC Oleksandriya küzdött meg egymással.

A hétfő esti mérkőzés, amelyet a kelet-ukrajnai Dnyipro Arénában játszottak, 15 perc késéssel kezdődött, miután megszólaltak a légvédelmi szirénák – írja a BBC. A beszámoló alapján a hazaiak a 34. percben megszerezték a vezetést, de a második félidő elején a játékosoknak le kellett vonulniuk a pályáról - írja a Mandiner.

Az újraindítás után az Oleksandriya is gólt szerzett – a VAR azonban egy órával később, az újabb szirénázás miatt bekövetkezett késés után érvénytelenítette a találatot. Az eredeti játékidő előtt egy perccel újabb másfél órára le kellett küldeni a szirénák miatt a játékosokat a pályáról.

A mérkőzés végül 1-0 lett a Dnipro-1 javára. A találkozót helyi idő szerint 17:15-kor indították, és közel 22:00-kor lett vége.

Nyitókép: Nelson Almeida / AFP
Forrás: mandiner.hu