Ritkán látott jelenet: a diósgyőri kapus nem engedte a gólt a születésnapos MTK-s kisfiúnak (VIDEÓ)

• 2023. március 14., kedd •
Kétszer is hárított Senkó Zsombor, másodjára még el is rúgta a labdát.

Szokatlan jelenetre került sor a hétfői NB2-es bajnokin. Az MTK-DVTK meccs második félidejének elején a kezdőrúgást egy születésnapját ünneplő kisfiú, Varga Énok végezhette el - írja a Mandiner.

Később kiderült, hogy az MTK egykori válogatott focistája, Stieber Zoltán szólt a fiúnak, hogy ne csak gurítsa le a labdát, hanem nyugodtan vigye kapura, és lőjön egy gólt.

Igen ám, de a miskolciak kapusa,  Senkó Zsombor másként gondolta: előbb kitérdelte Varga lövését, majd megfogta a második próbálkozást is, jó messzire elrúgva a labdát. Közben az MTK-s közönség hangosan fújolt.

Az M4 Sport felvételén látszik, hogy a kisfiú nem viselte jól az esetet, és a könnyeivel küszködött, miközben vitték le a pályáról.

Senkó egyébként 4 gólt is kapott a „rendes” meccsen, amelyet a félidei 2-0 után 4-2-vel húztak be a fővárosiak.