Ez lesz a Király Kupa programja

SzR • 2016. július 02., szombat •
Tizenharmadik alkalommal rendezik meg a tornát, melyen Király Gáborral, a 107-szeres válogatott kapussal is találkozhat a közönség. A legenda most nem a Haladás kapujában áll majd, de a rajongók rendelkezésére áll ezúttal is. Fotónk a tavalyi eredményhirdetésen készült, akkor a Vasas nyert. Az idei tornáról a frisss.hu ÉLŐ közvetítést ad.

A Király Sportlétesítményben 14 órakor kezdődik a torna, ahol az első meccset a Haladás a Sopron ellen vívja, majd 15 óra 30 perctől a címvédő Vasas az osztrák harmadosztályban szereplő SV Drassburg ellen lép pályára.
A két vesztes a 3. helyért 17.30-tól mérkőzik meg, majd a két győztes 19 órakor kezdi meg a döntőt, az eredményhirdetést pedig 20 óra 30 perckor tartják.
A Király Kupán ezúttal is díjazzák a legjobb kapust, a legjobb mezőnyjátékost és a legjobb edzőt is. A győztes csapat a vándorserleg mellett a 300 ezer forintos első díjat is elhódítja.
Király Gábor ezúttal nem a Haladás kapuját őrzi, hanem a Király 100 című könyvet és saját mezeit dedikálja 16-17 óra között.