A Haladás legyőzte román ellenfelét

FB • 2012. június 30., szombat •
Felkészülési-mérkőzésen a Haladás Sopron Bank a román elsőosztályú FC Ceahlul gárdáját fogadta a Rohonci úton. Nem hibáztak a mieink. 2-0-ás győzelmet aratott a Haladás.

A haladás kezdte jobban a mérkőzést, a második percben Radót a 16-oson belül buktatták, a jogosan megítélt büntetőt azonban Halmosi kihagyta. A nagy melegben a félidő felénél szünetet rendelt el a játékvezető, hogy a játékosok is tudjanak folyadékot magukhoz venni. A félidő hajrájában újra 11-est kapott a haladás, most Halmosit buktatták. A labda mögé Iszlai állt, aki nem hibázott, ezzel megszerezte a szombathelyi csapat a vezető gólt. A második félidőben Andorka is beállt, aki végig nagy kedvel játszott és a bellása után negyed órával kihagyhatatlan helyzetbe hozta csapattársát Ugrai Rolandot, aki nem hibázott. Így  2-0 lett a Haladásnak. Az eredmény nem változott, a Haladás végig fölényben játszva, magabiztos győzelmet aratott a román bajnokság 11. helyezettje ellen.