Vereség a rangadón: Paks - Haladás 2-0

Szita Róbert tudósítása • 2015. november 21., szombat •
A válogatott EB-pótselejtezője miatti szünet után a forduló rangadóját játszotta a Haladás. Pakson szerepeltek Halmosiék, de ma nem ment a játék, a hazaiak Lenzsér és Bajner góljaival megérdemelten tartották otthon mindhárom bajnoki pontot. A frisss.hu ÉLŐben tudósított a mérkőzésről. Fotónk a két csapat nyári, szombathelyi összecsapásán készült.

Paksi FC - Szombathelyi Swietelsky-Haladás 2-0 (0-0)

OTP Bank Liga 16. forduló, Paks - jv.: Vad II (Albert és Berettyán)

Paks: Molnár P. - Kulcsár D., Gévay, Lenzsér, Szabó J. - Bartha, Kesztyűs, Kecskés (Bajner 82'), Bertus, Koltai - Balázs Zs.(Hahn 73')
Haladás: Király - Angyal (Gosztonyi 59'), S. Wils, Jagodics, P. Bosnjak - Gaál, T. Wils, Németh M. (Medgyes 73'), Iszlai, Halmosi - Martinez (Ugrai 76')

90' + 3' - Vége a rangadónak, megérdemelt győzelmet aratott a hazai csapat, a Hali ma nem érdemelt pontot.

90' - 3 perc a hosszabbítás.

85' - GÓL, BAJNER! Sajnos elment a meccs, az 1 perccel ezelőtt becserélt csatár eldöntötte a rangadót, 2-0!!! Labdaszerzés után Bajner kapott mesteri labdát, majd a kilépő Király fölött emelt a legenda kapujába.

77' - Lassan hajrázni kellene, mert elmehet a meccs. Medgyes és Ugrai jött be, Németh Márió és Leandro Martinez ment le.

68' - Bartha ugratta ki Balázst, de a csatár fölé emelt.

63' - Martinez lövését tolta szögletre a paksi kapus.

60' - A szerdai kupameccs után, akárcsak a Vidi ellen, most megint mi futunk az eredmény után. Kockáztatni kell: Angyal helyett Gosztonyi lépett a pályára.

55' - Továbbra is a paksiak támadnak.

49' - A PAKS VEZET, LENZSÉR TALÁLT BE, 1-0!!! Megint az a bizonyos pontrúgás. Bertus ívelte be a szabadot, Szabó J. lefejelte az ötösön belülre, Lenzsér pedig kitűnően érkezett és az alsó sarokba továbbította a játékszert.

46' - Kezdődik a második játékrész, Vad II. sípjelére a hazaiak indították el a játékot. Egyelőre sem Csertőy, sem Mészöly nem élt a csere lehetőségével.

45' - Vége az első félidőnek, 0-0.

42' - Halmosi és Bosnjak is kapura lőtt, de nem volt veszélyes.

41' - Megint Gaál lőtt, de ez a löket is elzúgott a felső sarok mellett.

35' - Most a Hali nyom, de csak távoli lövésekig jutottak Halmosiék. Gaál Bálint lőhetett szabadot, de sarokrúgás lett belőle.

25' - Koltai végezhette el a hazaiak szögletét és ennyi...

19' - Támadgat a Paks, ez alkalommal Kecskés lőtt kapura, de ő sem találta el a Király Gábor által védett területet.

15' - Előbb Kulcsár Dávid cselezte be magát a szombathelyi tizenhatoson belülre, de csúnyán ellőtte a lasztit, majd Bartha kétszer is lövésre vállalkozott, de a Hali-védelem jól zárt.

8' - Feljegyezhettük az első Hali-szögletet.

5' - A mezőnyben pattog a labda, kóstolgatják egymást a csapatok.

1' - Elindult a labda 90 perces útjára, a Hali kezdte a játékot.

15.25 - Itt vannak a kezdőcsapatok, semmi meglepetés, most már ne menjenek messzire.

A forduló rangadója következik, hiszen a tabella 2. helyen álló paksiak a 3. helyezett szombathelyieket fogadják.

15.15 - Jó napot és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak.