Szombathelyi vízilabda-siker a fővárosban: OSC - AVUS 4-13

A vártnál simább győzelmet aratott a fővárosban a Matajsz-legénység.

OSC - AVUS 4-13 (2-5, 1-2, 0-4, 1-2)

AVUS: Horváth A. - Cvetic, Hajmási, Ekler B., Takács, Karácsonyi, Kurucz.

Csere: Doma, Úr, Baranyai, Sági, Polcsik, Juhász M., Galambos G. Edző: Matajsz Márk

A győzelemmel 15 pontos az AVUS, ezzel a tabella 4. helyén áll a szombathelyi csapat.

4. negyed: Kiütés, Takács Kristóf is duplázott, már 3-12. Szépítettek a hazaiak, emberelőnyből Kicses szerezte a negyedik OSC-gólt, már csak 4 perc a hátralévő játékidő. A végeredményt Sági benjámin állította be, 4-13!!! Szép volt, fiúk!

3. negyed: Kutasi akcióból, majd Juhász Máté emberelőnyös helyzetből lőtt szép gólt, 3-9. Lehet, hogy már most eldőlt a javunkra a meccs?! Cvetic biztosít akcióból, egyre simább ez am eccs, 3-10. Takács Kristóf is betalált, ezt a negyedet nagyon megnyertük, 3-11.

2. negyed: Gambin szépített, 3-5. Kurucz újabb, immár harmadik góljával megint 3 a különbség ide. Ekler akciógóljával 3-7. Több találat nem esett a negyedben.

1. negyed: Kurucz révén vezetünk, de Tar egyenlít. Cvetic lövi a 2. gólunkat, Ekler pedig belőtte a harmadikat, aztán Kurucz újra betalál, ezzel már 1-4 az állás! Kutasi is megtoldja, majd szépítenek, ezzel 2-5 az első negyed vége.

A meccs előtt Horváth Alex és Karácsonyi Vazul így vélekedett azesélekről, de Juhász Máté is elmondta, mit vár.

11.15 - Jó napot és szombathelyi gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónkat.