Nem sikerült a futsal-bravúr : Swietelsky-Haladás VSE - Rába ETO 2-3

Szita Róbert tudósítása - Fotó: Tóth Arnold • 2015. november 19., csütörtök •
Az első osztályú futsal bajnokság tabelláján elfoglalt első helyért szállt harcba csütörtök este az Aréna Savariában a Swietelsky-Haladás VSE és a Győri Rába ETO csapata. Annak ellenére, hogy kétszer is vezettek a hazai zöld-fehérek, a végén mégis a győriek örülhettek. A szuperrangadót a frisss.hu a helyszínről online közvetítette.

Swietelsky-Haladás VSE - Győri Rába ETO 2-3
NB I-es futsal mérkőzés, Aréna Savaria

Swietelsky-Haladás VSE: Tyukász - Hegyesi, Öreglaki, Gyurcsányi, Nagy T.

Csereként Németh P., Vidák, Hajmási, Rácz, Németh E., Molnár M, Sipos G., Gyimesi, Kendik jutott szóhoz.

RÁBA ETO:  Tóth Gy. - Lódi, Drahovsky, Seidler, Dróth

Szép volt, fiúk!

40' - Vége a meccsnek, hiába vezetett kétszer is a Hali, ezúttal nem sikerült a bravúr, maradt a 2-3.

38' - Mindent egy lapra feltéve szeretne egyenlíteni a Hali, de mindezidáig hiába. Az utolsó 2 percre fordulva Marcos Angulo időt kér, és megpróbálja a hajrára buzdítani csapatát.

36' - Most a Hali támad kapus nélkül.

35' - Már az ETO vezet, Seidler lőtt szép gólt, 2-3!!!

33' - GÓLLÁ ÉRETT A FÖLÉNY, 2-2, Farkas volt eredményes.

30' - Nagyon nyom az ETO, a kapust is lehozták.

28' - Továbbra is hatalmas iramú meccset és helyenként közönségszórakoztató játékot láthat a kilátogató nézősereg.

25' - VEZETÜNK! BEKÖSZÖNT A CSÉKÁ! NÉMETH PÉTER HASZNÁLTA KI A TERÜLETET ÉS NAGYON SZÉPEN GURÍTOTT EL A KAPUS HASA ALATT, 2-1!!!

23' - Ébresztő, kapufát lőtt az ETO! Aztán mi is kihagytuk a kihagyhatatlant.

21' - Újra itt vagyunk.

20' - Vége az első félidőnek, igazságos döntetlen az állás, 1-1.

18' - Változatos, jó iramú meccs zajlik, a közönség jól szórakozik. A Hali méltó ellenfele az ETO-nak.

15' - Óriási felső léces lövést ragasztott a Hali Tóth Gy. kapujára, aztán a kipattanót követő szabadrúgásból nem lett semmi.

14' - Eddig bírtuk?! Tomas Drahovsky révén egyenlítettek a győriek, 1-1!!! Ez sem volt csúnya gól.

13' - A győri kapus, Tóth Gyula óriási bravúrokat mutat be.

12' - Kitámad nagyon a győri csapat, így a Halinak is van egy-egy lehetősége a lerohanásra. Az első időkérés lehetőségével a győrieki éltek.

10' - Nagyon sok helyzetet alakít ki az ETO, de eddig még nem sikerült egyet sem kihasználniuk.

5' - Egyre veszélyesebb támadásokat vezet a vendégcsapat. Nyomasztó a fölényük, de mi vezetünk!

3' - GÓÓÓÓÓL! Mesteri akció végén sakk-matt helyzetet alakított ki a Hali, melynek végén Hegyesi bepasszolta  ajátékszert, 1-0!!! Nagyon szép találat volt.

1' - A kezdőrúgást a 15 éves születésnapját hamarosan ünneplő Kovács Bence végezhette el, majd a Hali kezdte a 2X20 perces tiszta játékidőt.

A meccs előtt Király Gábort, a Haladás 101-szeres válogatott labdarúgóját köszöntötte Bokor Zsolt, a hazai futsal csapat szakosztály-elnöke és Horváth Norbert, a HVSE ügyvezetője.

Már zajlik a csapatok bemutatása, mindjárt kezdődik a rangadó.

18.10 - Vérbeli rangadó következik, hiszen a bajnoki tabella 1-2. helyezettje csap össze. Most már ne menjenek messzire és tartsanak velünk.

18.05 - Jó estét és Hali-gólokban gazdag futsal-élményt kívánok minden kedves olvasónknak.