Királyék ÉLŐben: Videoton FC - Haladás 0-1 (vége!!!)

SzR • 2015. július 25., szombat •
Pontért jöttünk Székesfehérvárra - ezt nyilatkozta az esti meccs előtt Mészöly Géza, a szombathelyiek vezetőedzője, aki szerint a bátorság és a támadások pontos befejezése lesz a döntő tényező. A frisss.hu online közvetítést adott Király Gáborék mérkőzéséről. És örömmel jelenthetem, hogy Juhász öngóljával megérdemelten győzött a Haladás!

Fotó: vidi.hu és Horváth Csaba

Videoton FC - Szombathelyi-Swietelsky-Haladás 0-1 (0-0)

Videoton: Danilovics - Heffler, Juhász, Vinicius, Maréval - Simon (Fejes 46') - Koltai, Pátkai, Kovács, Oliveira (Gyurcsó 54') - Ivanovszki (Soumah 54')

Haladás: Király – Schimmer, S. Wils, Jagodics, Bosnjak – Nagy P., Iszlai, Batarelo (T.Wils 57') – Ugrai (Gosztonyi 77'), Martinez, Medgyes (Németh M. 66')

90' + 4' - GYŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐZELEM! VÉÉÉÉGE A MECCSNEK! NYEEERT A HALADÁS!

90' - SOLYMOSI! 4 percet hosszabbít a sípmester. Mindenki nagyon ideges, most Mészöly Gézát figyelmezteti a játékvezető.

87' - Iszlai lőtt kapura.

84' - Németh Márió eldönthette volna a meccset, de belelőtte az egyik hazai védőbe.

82' - A hosszabbítással együtt 10 perc lehet hátra, hajrá Hali!

77' - Ugrai jól és veszélyesen játszott, de most lecserélték, Gosztonyi folytatja! Ez volt a hatodik csere a meccsen, több nem lehetséges.

74' - KIRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁLY! Senki nem tudott túljárni a veterán kapus eszén, előbb Soumah, majd Gyurcsó próbálkozott.

73' - A mieinknél Ugrai, a hazaiaknál Gyurcsó a legveszélyesebb.

70' - A Hali jól játszik és vezet, a Videoton szenved.

61' - Hullámzott a játék, egyszer a Vidi, másszor a Hali veszélyeztetett, most éppen Martinez növelhette volna a fölényt, de Danilovics bravúrral ütött a labdába.

54' - Elfogyott a türelem, kettőt cserélt a Vidi mestere.

49' - UGRAI! GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! ÖNGÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! VEZET A HALI!!! Ugrai beívelte Juhász belecsúsztatott, Danilovics meglepődött, a labda kikötött, a hálóban, 0-1!!!

46' - Megkezdődött a második félidő, a Videoton cserélt, a Hali nem változtatott.

45' + 3' - Ugrai lőtt mellé, majd szünet. Csak remélni tudjuk, hogy 15 perc alatt a vihar is kipiheni magát és folytatódhat a meccs.

41' - Most Danilovicsnak kellett parádézni, T. Wils fejelt kapura. Aztán még ugyanebben a percben Batarelo is célba vette a Vidi kapuját, de Danilovics is résen volt.

39' - Hirtelen óriási szél lett, itt a vihar?!

35' - Kovács cselezte végig az egykori csapattársakat, de Királyeszén nem járt túl.

32' - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! De nem szabályos, sajnos lesről indult Medgyes, pedig de szépen oldotta meg éskilőtte a jobb alsót is. Solymosi nem adta meg.

28' - Megint Király Gábor védett, a mintegy ötven Hali szurkoló boldogan zengi a ,,Királygabi"-t.

26' - Ajjaj! A Vidi lett a frissebb! Ivanovszki Oliveirát választotta, aki át pörgette volna a labdát Király Gáboron, de a játékszer elakadt a portásban, a kipattanót aztán Koltai lőtte kapura, de a Hali válogatott hálóőre bebizonyította, hogy nem véletlenül volt 95 alkalommal válogatott.

25' - Hűsítik, frissítik magukat a játékosok: a hőség miatt áll a játék.

20' - Itt is beborult, jön az eső?

17' - Martinez veszélyeztetett, de továbbra sincs gól.

13' - Pátkai lökete pár centivel húzott el a bal kapufánk mellett.

11' - Kijöttünk a szorításból, de Bosnjak beíveléséről lemaradtak a támadóink.

9' - Oliveira lövése szállt mellé.

7' - Most Koltai lőtt kapura, de elakadt a játékszer.

5' - Támad a Vidi, Ivanovszki vesélyeztetett.

1' - A Sóstói stadionban alig több, mint 1000 néző előtt kezdődött meg a meccs. A hazaiak tiszta pirosban, a mieink neonzöld-feketében szerepelnek.

17.59.: Jönnek a csapatok, a sípmester Solymosi Péter, a tavalyi szezon legjobb játékvezetője lesz.

17.55.: A hazai mester, Bernard Casoni és a szombathelyi mester, Mészöly Géza is győzelmet remél, pedig csak egy csapat nyerhet. Mi lesz ebből?

17.50.: Szombathelyen már szakad az eső, óriási szélvihar és jégeső van, Székesfehérvárott még ,,csak" a szél erősödött meg és beborult az ég.

17.45.: Jó estét, kiváló sportélményt és persze Hali gólokat kívánok minden kedves olvasónknak! Jó volna megkezdeni a pontgyártást, hajrá Hali!