GYŐZELEMMEL BÚCSÚZOTT A STADION: Haladás - Puskás Akadémia 2-1

Szita Róbert tudósítása - Fotó: PA Drone&Video és Tóth Arnold • 2015. december 12., szombat •
Utolsó idei meccsét játszotta a Haladás a Rohonci úti stadionban. Így aztán nem véletlen, hogy mindenki, a zöld-fehér játékosok, a szakmai stáb és a szurkolók is hazai győzelmet reméltek ma délután. A remény győzelemmé kovácsolódott, Németh Márió és Halmosi Péter góljaival 2-1 arányban győztek a zöld-fehérek.

Haladás - Puskás Akadémia 2-1

Szombathely, Rohonci út - 4280 néző

Haladás: Király - Angyal, jagodics, S. Wils, P. Bosnjak (Jánvári 55') - Németh M. (Medgyes 90'), Nagy P. (Batarelo 75'), T. Wils, Iszlai, Halmosi - Gaál

Puskás Akadémia: Pogacsics - Kocsis G. (Péter 85'), Fodor, Tar, Nagy Zs. - Pekár, Bacelic-Grgi, Sallai, Márkvárt (Zsótér 77'), Lencse - Tischler

A stadionzáró eseményekről IDE kattintva olvashat tudósítást.

90' + 3' - VÉGE A MECCSNEK, GYŐZELEMMEL ÉS SZÉP JÁTÉKKAL BÚCSÚZTAK A JÁTÉKOSOK A STADIONTÓL. SZÉP VOLT, FIÚK!

90' - 3 perc a hosszabbítás.

88' - Németh Márió nagyon veszélyesen játszik, ám az utolsó áűtadásokba mindig hiba csúszik.

85' - Mindent egy lapra feltéve rohamoz a felcsúti csapat, mégis Halmosiéknak van több gólszerzési lehetőségük.

81' - Németh Márió lő fölé kecsegtető helyzetben.

75' - 15 perccel a meccs vége előtt Batarelo váltja Nagy Patrikot, közben Márkvárt megsérül.

65' - Gaál lövi mellé a kezezés miatt kapott szabadot.

59' - A Puskás Akadémia megpróbál gyorsan egyenlíteni, sorra alakítja ki a helyzeteket a vendégcsapat, most éppen Pekár lő fölé.

55' - Nagyon jókor szerzett újra vezetést a Haladás! Közben P. Bosnjak meghúzódott, Jánvári folytatja.

49' - MEGINT A HALI VEZET, HALMOSI, 2-0!!! Németh Márió beadása után a cséká volt eredményes!!!

SZÜNET.

45' - Vége az első félidőben.

41' - KIEGYENLÍT A PUSKÁS AKADÉMIA, Lencse góljával 1-1. Nagyon elaludt a hazai védelem.

39' - Nagy Zs. küldi fölé és egyben mellé is a labdát.

35' - Kiegyenlített játék zajlik, Iszlai fejel mellé.

30' - Jókor jött ez a gól...persze melyik nem jön jókor?! Játszik a Hali és mindenki szombathelyi.

24' - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! VEZET A HALI, MÁRIÓÓÓ! Nagy kavarodás végén Németh Márió labdája talált utat a kapuba, 1-0!!!

21' - Halmosi szöglettel felérő szabadrúgása száll középre, de a vendégek kapusa megint hárít.

18' - Nagy helyzet marad ki, előbb Gaál, majd Hamosi veszélyeztet, de Pogacsics a helyén.

17' - Pekár lövését védi Király.

12' - Gaál Bálint lövése gurul mellé.

8' - A Puskás szabadrúgást végez el, de nem lesz belőle említést érdemlő mozzanat.

5' - Támadólag lép fel a Hali, a hazai publikum pedig elképesztő hangorkánnal buzdítka a zöld-fehéreket.

1' - Az ünnepélyes kezdőrúgás elvégzése után a Haladás indítja útjára a labdát.

Már érkeznek a csapatok, ne menjenek messzire, pár perc múlva kezdődik az utolsó hazai bajnoki mérkőzés az 1975-ben átadott Rhonci úti stadionban.

15.25 - Jó napot, és Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak!