Futsal az Arénában: Haladás VSE – Dunaferr 8-6

Szita Róbert tudósítása - Fotó: Tóth Arnold • 2015. szeptember 28., hétfő •
Egy győzelemmel és egy vereséggel háta mögött fogadta a Swietelsky-Haladás VSE futsal csapata a több új igazolással is megerősödött, hétfő estig pontveszteség nélkül álló dunaújvárosiakat. A Hali nehezen lendült játékba, de a második félidőben végig fölényben játszva magabiztosan tartotta otthon a bajnoki pontokat. A frisss.hu ÉLŐben közvetítette a meccset.

Swietelsky-Haladás VSE – Dunaferr Renalpin FC 8-6 (3-4)

40' - VÉGE A MECCSNEK, MAGABIZTOS HAZAI GYŐZELEM SZÜLETETT, SZÉP VOLT, FIÚK!!! A krónikához tartozik, hogy Ivacs még a végén szépített, 8-6.

39' - GÓÓÓÓL! HAJMÁSI, 8-5. A kockázat veszélyekkel jár, az üres kapuba Hajmási talált utat.

38' - Kockáztatni kell, a Dunaferr lehozza a kapust, 5 mezőnyjátékos a pályán.

36' - GÓÓÓÓL! HEGYESI, 7-5!!! Ez szép volt, és talán ezzel el is dőlt a meccs. A vendégek időt kérnek, ők még nem adják fel.

35' - Nagyon szorongat a Dunaferr, még 5 tiszta perc a végéig.

31' - MEGINT EGYENLŐ! Derült égből villámcsapás, HOSSZÚ, 5-5! De nem sokáig, VIDÁÁÁÁK, és már 6-5 ide!!!

30' - 10 perc van hátra a 2X20 perces tiszta játékidőből.

27' - GÓÓÓÓÓÓL! HAJMÁSI, 4-4!!!! Na végre, belejött a Hali, még ugyanebben a percben Németh Péter is betalál, 5-4!!!

25' - Gyorsan peregnek a percek.

23' - Támadóan lép fel a Hali, de nincs igazi gólhelyzet.

19.25 - Itt a második játékrész, jó volna hamar kiegyenlíteni!

20' - GÓÓÓÓL! MEGINT ÖREGLAKI, 3-4!!! A gól ellenére ez a félidő sajnos nem úgy alakul, ahogy szeretnénk. A vendégek magabiztosan őrzik előnyüket, nagyot kell fordulni a játék képének, hogy itthon tarthassuk a bajnoki pontokat.

15' - Sokat kockáztat a Hali, még a kapust is lehozzák, de a gól csak nem akar összejönni.

12' - Áll a játék, mert a vendégek kapujának hálója megsérült, a labda oldalról is a hálóba gurult, ez pedig nem gól, most a hálót javítják.

11' - Baj van, ,,megzavarodott" a Hali, már az ellenfélnél az előny, Horváth Norbert volt eredményes, 2-3!!! Aztán egy újabb Horváth Norbert találat, Marcos Angulo időt kér, 2-4!!!

9' - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! ÖREGLAKI!!! A sors visszaadta, amit az előbb elvett. Most Öreglaki lőtt olyan gólt, mint az előbb az újvárosiak, a védő ehhez a lökethez is nagyban hozzájárult, hogy gól legyen, 2-1!!!

Még ugyanebben a percben Schrancz egalizál, nagy bomba volt, 2-2!!!

8' - Nem lesz egyszerű meccs, a vendégek jól állják eddig a hazai támadásokat.

6' - Nem sokáig vezettünk, Horváth Szabolcs lövése megpattant Hajmási Milán testén, ami nagyon becsapta a szombathelyi kapust, 1-1!!!

5' - GÓÓÓÓÓÓÓL! VEZET A HALI!!! Mesteri akció végén Németh Péter bombázott a dunaújvárosi kapuba, 1-0!!!

4' - Gyurcsányi tör a kapura, már csak a kapus áll vele szemben, de fölé emel.

2' - Keményen, agresszíven letámad a Hali, a vendégeknek nem bagyon ízlik ez a harcmodor. Ez azonban legyen az ő bajuk.

18.15 - Kezdődik az első félidő. A vendégek indították útjára a játékszert.

Haladás: Tyukász - Hegyesi, Öreglaki, Nagy T., Gyurcsányi

Csereként Matyi, Vidák, Sipos, Horváth P., Rácz, Németh P., Hajmási, Molnár, és Németh E. áll készen a bevetésre.

Dunaferr: Reveland - Hosszú, Horváth Sz., Fekete, Klacsák

A vendégeknél Hegedűs, Nagy A., Ivacs, Schrancz, Aradi, Bognár, Hajnal, és Horváth N. jöhet számításba csereként.

18.10 - Itt vannak az összeállítások.

18.05 - Kemény és izgalmas meccsre van kilátás, hiszen a vendégek az idei bajnokságra nagyon megerősödtek, több új igazolásuk is volt. Az első két fordulóban győzelemmel zártak. Biztosan nagyon nehéz dolga lesz a Haladásnak, de hazai pályán nem is lehet kérdéses, hogy győzelemre készül Marcos Angulo csapata.

17.55 - Jó estét, és Hali-gólokban gazdag futsal meccset kívánok minden kedves olvasónknak.