Értékes döntetlen a bajnokesélyes ellen: Haladás - Videoton 1-1

SzR - Fotó: Hornyák Emőke • 2016. december 10., szombat •
Bravúrra készült a Hali, a bajnoki címre is esélyes Videotont akarta megtréfálni a Mészöly-legénység. Ez ma délután csak részben sikerült, Scsepovics és Gaál góljaival, valamint Gyurján bravúrjaival igazságosnak mondható döntetlen született.

Haladás - Videoton 1-1 (0-1)

Sopron, Labdarúgó OTP Bank Liga

93' - Vége a meccsnek, értékes egy pontot szerzett a Vidi ellen a Hali!

90' - 3 perc lesz a ráadás.

88' - Most Iszlai lőhette volna meg a Hali második gólját, de ez is kimaradt.

86' - Halmosi szerezhetett volna vezetést, de 5 méterről gyengén a kapus ölébe fejelt, óriási helyzet volt.

83' - Lazovics szabadrúgását Gyurján mentette szögletre.

75' - Rendkívül paprikás a hangulat, folyamatosan nyugtatni kell a játékosokat.

65' - Megint szorít a Vidi, nekik nem elég az iksz?!

57' - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL, GAÁÁÁÁL, ki más, 1-1!!! A Halmosi elleni szabálytalanság után verte be a szabit Gaál Bálint.

55' - Megint Rácz próbálta meg egalizálni az eredményt, de a labda elkerülte a felső sarkot.

49' - Rácz lövését védte a vendégkapus.

48' - Gyurján bravúr! Géresi-Lázovics akció végén hárított a fiatal hálóőr.

46' - Itt a második félidő, most a Hali kezdett. Kiss Tamás személyében újoncot avat a Hali.

Egy perc ráadás után 15 minutum szünet következik.

45' - Iszlai futtából lőhetetett, de gyenge kísérletet láttunk.

43' - Lazovics beadása Pátkait célozta meg, ám Gyurján ügyesen lehúzta a labdát.

33' - Scsepovics most távolról próbálta bevenni Gyurján kapuját.

30' - Feljött a Hali, Halmosi lövéést védte Kovacsik.

28' - Rácz beadása elszállt Gaál feje felett

25' - Egymás után jönnek a Vidi-szögletek, nagy a nyomás.

20' - Úgy néz ki, szeretné hamar eldönteni a meccset a vendégcsapat, de Géresi hibázott ziccerben, ezt követően hadzic került ugyancsak gólhelyzetbe, de ez is kimaradt.

16' - GÓÓÓL! Sajnos góllá érett a a Vidi fölénye, Scepovicsé az érdem, 0-1. Hadzic beadására érkezett kitűnően a hosszú oldalon a gólszerző.

10' - Átvette a játék irányítását a Vidi, többet birtokolják a labdát Juhászék.

5' - Gaál végezhetett el szabadrúgást 25 méterről, de Kovacsik lönnyedén hárított, majd egy perccel később újra Gaál, 17 méterről bombázott a fiatal csatár.

1' - Elkezdődött a meccs, a vendégek indították útjára a játékszert.

Haladás: Gyurján - Schimmer, Wils, Hegedűs, Jagodics, Bosnjak - Kovács L. (Kiss T. 46'), Iszlai, Rácz (Kiss B. 93'), Halmosi - Gaál

Videoton: Kovacsik - Nego, Vinicius, Stopira, Szolnoki - Pátkai, Juhász, Hadzic, Géresi (Feczesin 77'), Lazovic - Scsepovics

Jönnek a cspatok, itt vannak a kezdők.

15.25 - Jó napot és Hali-gólokban gazdag sportdélutánt kívánok minden kedves olvasónknak. A 6. helyezett Haladás a bajnoki címre áhítozó, jelenleg a tabella 2. helyén álló Videotont fogadja Sopronban.