Felcsúton is góltalan maradt a Haladás

szróbert • 2014. november 22., szombat •
Nem kis meglepetésre Szentes Lázár vezetőedző a térdsérüléssel küzdő Rózsa mellett, Halmosit, Nagy Olivért és Rocchit is kihagyta a Puskás Akadémia elleni kezdőcsapatból, Fehér pedig 5 sárga lap miatt hiányzott. Sajnos az új felállás sem hozott változást, zsinórban az ötödik meccset bukta el a Hali.

Puskás Akadémia – Haladás 1-0 (1-0)

Felcsút, 1000 néző

PAFC: Danilovics – Margitics, Tar, Kelic, Gohér – Szélesi, Polonkai, Szakály D., Harsányi =Hudák 89’) – Denkovic (Sallai 61’), Tischler

Haladás: Mursits – Schimmer, Jagodics M., Dvorschák (Rocchi 75’), Zsirai – Gaál (Nagy O. 59’), Kopúnek, Iszlai, Jefremov (Halmosi 58’) – Városi, Radó

1’ – A szombathelyiek indították útjára a labdát.

7’ – Góhér szöglete lágyan szállt be, a rövid felszabadítás után a hali védőiben akadt el a felcsúti lövés.

8’ – Szépen fordult le a Haladás, ám Városi lemaradt a beadásról.

11’ – Harsányi szépen ment el a szélen, becsapta Schimmert, majd a középre gurított labdát Szakály D. belsőzte alig mellé. Nagy helyzet volt!

25’ – Radó szabadrúgása szállt veszélyesen befelé, de sajnos erről a labdáról is lekéstek a berobbanó támadók.

28’ – Egy hazai hiba után Városi csapott le a játékszerre, azonnal a nála jobb helyzetben lévő Jefremovhoz passzolt, de az ukrán fölé lőtte a labdát. Ez is nagy lehetőség volt.

35’ – VEZET A FELCSÚT! Margitics beadására hiába mozdult ki Mursits, az érkező Tischler megelőzte és befejelte a labdát, 1-0!!!

45’ – Szentes mesternek valamit nagyon gyorsan ki kell találni, mert érik a sokadik vereség.

A szünetben nem volt csere.

50’ – Egyelőre semmi változás, minden ott folytatódik, ahol abbamaradt. Teljesen veszélytelen a Haladás az ellenfél kapujára.

52’ – Dvorschák elképesztő hibája után Tischler vezethette a kapusra a labdát, de még az utolsó pillanatban visszaért a középső védő, és szögletre mentett.

56’ – Most Schimmer ajándékozta el a labdát, aztán Harsányi lövését szedte fel Mursits.

62’ – Parázs jelenet zajlott le a hazaiak kapuja előtt, ám a felcsúti kapus hárítani tudott.

78’ – Gohér szabadrúgása szállt fölé.

86’ – Halmosi gólhelyzetbe hozta Radót, de a támadó még egy cselt alkalmazott, ami már sok volt.

90’ + 3’ – Vége a meccsnek, maradt az 1-0, tovább tart a mélyrepülés. A Haladás a bajnokság felénél mindössze 5 rúgott góllal ,,dicsekedhet", a megszerzett 8 pont pedig csak az utolsó helyre elegendő.