Vereség a Tisza partján: Szeged - Falco 101-92

SzR-HCs • 2015. január 22., csütörtök •
A harmadik negyedben dőlt el a Szeged javára az NB I-es férfi kosárlabda bajnokság 18. fordulójában megrendezett mérkőzés, azt a játékrészt ugyanis 11 ponttal nyerte a hazai gárda. Nagy küzdelemben maradt alul a Falco, hiszen két negyedben is a szombathelyiek voltak a ponterősebbek, ezért is fájó a vereség. A legeredményesebb sárga-fekete játékos ezúttal Krsztanovics volt 22 ponttal. Honlapunk fotója a Szeged elleni hazai meccsen készült, akkor Kálmán László csapata volt a jobb.

Naturtex-SZTE-Szedeák - Falco-Trend Optika KC Szombathely 101-92 (31-27, 23-28, 25-14, 22-23)