Illés Béla, Tóth Miklós és Kenesei Krisztián nélkül

szróbert-hcsaba • 2014. december 29., hétfő •
A karácsonyi ünnepek után sokan gondolták úgy, hogy jól esik a mozgás, így az előző évekhez képest idén újra gyarapodott a benevezett csapatok száma. Idén tizenegy öregfiúk és harmincöt csapat szállt be a Szilveszter Kupa küzdelmeibe - nyilatkozta hétfőn délelőtt honlapunknak Gerencsér Tibor, a Szombathely Város Szabadidő Sportszövetségének elnöke. A főszerveő hozzátette, hogy már hatvanöt meccs lement, hétfőn még 3X2 csapat jut tovább, illetve a két legjobb harmadik is ott lesz a legjobb tizenhat együttes között. A keddi helyosztókat és a döntőket az Aréna Savariában rendezik meg.

A keddi helyosztókon azonban már nem lesznek ott a legnevesebb labdarúgók, hiszen a labda ezúttal is gömbölyű volt, és az Illés Bélával, Tóth Miklóssal és Kenesei Krisztiánnal a soraiban felálló öregfiúk csapat már kiesett. A Haladás Munkacsarnokában lebonyolított csoportmeccsek szünetében megtudtuk, hogy a Szilveszter Kupa csoport győztese elnyeri a „SZOMBATHELYI SZILVESZTER KUPA” vándorserleget. A két csoport minden helyezettje serlegdíjazásban részesül, emellett tárgyjutalmat kap a kupa gólkirálya, a legjobb kapus és a legjobb mezőnyjátékos is.