Radó és Halmosi góljaival: Haladás - Nyíregyháza 3-1

SzR • 2015. május 15., péntek •
Maximális koncentrációra, legjobb teljesítményre, kiváló hozzáállásra, játékhelyzeteknek való megfelelésre, a közönségünk lázba hozására, és persze gólra, gólokra is szükség lesz - ezt Mészöly Géza vezetőedző a bennmaradás miatt sorsdöntő, hazai meccs előtt mondta a frisss.hu-nak. Az OTP Bank Liga 28. fordulójában közel kétezer néző előtt a Szombathelyi Swietelsky-Haladás - Nyíregyháza mérkőzés 3-1-es eredménnyel zárult a Rohonci úton. Ezzel a három ponttal a Haladás a 14. helyre tornázta fel magát. A frisss.hu online közvetítette a meccset.

SZÉP VOLT FIÚK!!!! A HALADÁS MEGÉRDEMELTEN GYŐZÖTT!

91' - MEGVAN A MECCS!!! Rocchi labdájával Radó lépett ki és gyönyörűen lőtte ki az alsó sarkot, 3-1!!!

88' - A Haladás támad, a Nyíregyháza pedig kontrákkal kísérletezik.

75' - Zúg a ,,Mindenki szombathelyi!". Megérdemelten! Játszik a Hali! De régen mondhattunk ilyet!

72' - VEZETÜNK! Mesteri támadás végén Radó cselezte be magát a büntetőterületre, majd középre passzolt, és az érkező Halmosi nem hibázott, 2-1!!!

68' - Kétszer is veszélyeztett egy percen belül a Nyíregyháza, Rózsa azonban a helyén állt.

65' - Támad a Hali, de a kapu előtt nem vagyunk elég hatékonyak.

52' - KIEGYENLÍTETT A HALADÁS!!! Iszlai szerzett labdát a középpályán, mesterien passzolt a védők közül kilépő Radó Andráshoz, aki ügyesen átemelt a kimozduló Ovszijenkó felett, 1-1!!!

51' - Rocchi került óriási helyzetbe, de az orosz kapus hihetetlen reflexszel hárított.

50' - Zúg a Hajrá Hali! A közönségen semmi sem múlik.

46' - Mészöly cserélt: Rocchi folytatja, Németh Márió nem jött ki a második félidőre.

45' + 3' - Vége az első játékrésznek, nagy a baj egyelőre.

36' - Vezet a vendégcsapat!!! Szögletrúgás után Halenárt találta meg a labda, Rózsa beleért és beütötte a nyilvánvalóan mellé tartó labdát, 0-1!

15' - Meddő mezőnyjáték zajlik, egyik csapat sem hatékony.

A meccs elkezdődött, a Hali hat meccs óta nyeretlen. A bennmaradásért győzni kell.

A Haladás Rózsa - Angyal, Jánvári Alcibiade - Gaál, Iszlai, Nagy P., Németh M. (Rocchi 46'), Halmosi (Jancsó 84') - Martinez (Grabant 81'), Radó összeállításban futott ki a Rohonci úti pálya gyepére.

A vendégek az Ovszijenko - Fodor, Ivanovs, Kovacevic, Bosnjak - Halenár, Abdouraman, Pekár, Kosztics, Zofcák - Seydi (Rezes 60') tizeneggyel léptek pályára.