Női kézilabdatorna: Haladás VSE - Vasas SC 29-31

SzR-HCs • 2015. január 17., szombat •
Szombat délelőtt megkezdődött a Haladás Kupa felnőtt női kézilabda felkészülési torna. A szombathelyi sporteseményen először a hazai Haladás VSE a fővárosi Vasas SC csapatával csapott össze. Az első félidőben végig a zöld-fehér lányok irányítottak, a szünetben 17-15-re vezettek, majd a 35. percben 20-18, a 40. percben pedig 22-21 volt a szombathelyiek javára, aztán fordult a kocka, a 45. percben kiegyenlített az NB I/b keleti csoportjának éllovasa, ekkor 23-23 volt az állás, aztán sajnos az 50. perctől már ki sem engedték a vendégek a kezükből az irányítást, akkor 24-26, majd az 55. percben 28-29 volt a fővárosiak javára, aztán a meccs végén 29-31-et mutatott az eredményjelző. 15 órától a Kozármisleny ellen lép pályára Bölöni Roland együttese.