Ma jobban játszottak a fővárosiak: Honvéd - AVUS 14-11

SzR - Fotó: Kiséri-Nagy Ferenc • 2016. november 12., szombat •
Az OB I/B-s vízilabda-bajnokság nyugati csoportjának talán legnagyobb esélyesénél viziteltek ma az aligátorok. A mieink legeredményesebb játékosa a 3 gólos Vladimir Cvetic volt.

Racinet Honvéd - Aligátor Vízilabda Utánpótlás Sportegyesület 14-11 (3-1, 4-2, 3-4, 4-4)

AVUS: Horváth A. - Cvetic, Hajmási, Ekler B., Takács, Karácsonyi, Kurucz.

Csere: Doma, Úr, Baranyai, Sági, Polcsik, Juhász M., Galambos G. Edző: Matajsz Márk

Ezzel a Honvéd átvette a csoport vezetését, a mieink egyelőre a 4. helyen maradtak.

4. negyed: A hazaiaknél Pintér és Hajós volt eredményes, ez a meccs sajnos elment, 12-7, szerencsére 5 méteresből gyorsan szépített Juhász Máté, így 12-8. A vége előtt 3 perccel Reibel révén 13-8, aztán sajnos Irmes is újra betalált, 14-8. Emberelőnyös helyzetet használt ki Cvetic, 14-9, majd ugyanezt megismételte, 14-10. Hajmási büntetőből állította be a végeredményt, 14-11!!!

3. negyed: Sajnos a hazaiak tovább növelték tetemes előnyüket, Korbán révén már 8-3. Fiatal centerünk, Galambos Gergely szépített, 8-4. Előbb Reibel növelte góljainak számát, majd Cvetic szépített, 9-5. Hajmási András is gólt szerzett, 9-6, bravó srácok, kapaszkodjuk még feljebb! Sajnos a Honvéd már tíznél jár, de Úr Valér is beköszönt, 10-7.

Szünet. Reméljük, jókor jött, Matajsz Márknak van mit mondania a srácoknak.

2. negyed: Kiss B., Szécsi, Reibel és Vad dobta a Honvéd, Karácsonyi Vazul (2) pedig az AVUS góljait.

1. negyed: A hazaiaknál Irmes (2) és Hajós volt eredményes, a mieink gólját Ekler Bendegúz szerezte.

11.25 - Jó napot és szombathelyi gólokban gazdag vízipóló-meccset kívánok minden kedves olvasónknak. OB I/B-s csata következik a fővárosból.