Gaál Bálint góljával: Haladás - Videoton 1-0

Szita Róbert tudósítása - Fotó: Tóth Arnold • 2015. október 24., szombat •
A Videoton szerepelt ma este a Rohonci úton. A háromesélyes mérkőzést Gaál Bálint góljával, Király Gábor fantasztikus hárításainak és Iszlai Bence kitűnő játékának köszönhetően a Haladás nyerte. A frisss.hu ÉLŐben közvetített.

Haladás - Videoton 1-0

NB I., 13. forduló, Szombathely, Rohonci út

jv.: Kassai (Ring és Székely)

Haladás: Király - Angyal, S. Wils, Jagodics, P. Bosnjak - Iszlai, T. Wils, Németh M. (Medgyes 75'), Gosztonyi (Ugrai 79'), Halmosi - Gaál (Fehér Z. 90')

Videoton: Danilovics - Nego, Viniciusz, Juhász, Fejes - Simon (Pölöskei (59'), Pátkai, Kovács I., Suljic, F. Oliveira - Feczesin (Soumah 75')

90' + 3' - Vége a meccsnek, győzött a Hali!!! Szép volt, fiúk!

90' - 3 percet tesz rá Kassai Viktor.

85' - 5 perc van hátra a rendes játékidőből, magabiztosan őrzi előnyét Mészöly Géza csapata.

75' - Cserél a Hali is,. Medgyes jön be, Németh Márió megy le.

70' - Finoman szólva is érdekesen vezeti a meccset az egykor a világ legjobbjának választott sípmester.

63' - Jagodics ellen tizenegyest jelzett a játékvezető, de senki nem értette, miért. Feczesin állt a labda mögé, de Király bravúrral szögletre tolta!!! Zúg a Királygabi!

60' - Továbbra is a Haladás akarata érvényesül, a Vidinek csak momentumai vannak.

50' - Jól kezdett a Hali, veszélyesebben játszik továbbra is a hazai csapat.

46' - Folytatódik a mérkőzés, nem cseréltek a mesterek.

18.17 - Szünet van.

45' + 1' - Megérdemelten vezet a félidőben a Haladás. Több mint 4 ezer néző élvezi a Hali játékát a helyszínen.

35' - Bosnjak nagyon jól játszik,megint lefutotta Juhászékat, érik a második?

31' - Mesteri akció végén Bosnjak tálalt középre, Gosztonyi érkezett, de ezúttal fölé vágódott a labda. Nagy helyzet volt.

24' - GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL, GAÁL BÁÁÁÁLINT! Ki más, megint Ő lesz a nyerő ember. Szép támadás végén, Angyal labdájával kicselezte Gaál a védőjét, majd rendkívül higgadtan Danilovics mellett bepasszolta a labdát, 1-0!!!

22' - Lesgólnak örültek pár pillanatig a vendégek, aztán újra a mezőnyben pattog a labda. Ugye nem marad 0-0?!

15' - Meddő mkezőnyjáték zajlik, eddig csak Kassai ítéletei borzolták a kedélyeket.

3' - Itt az első helyzet, Halmosi sarokrúgása után Jagofics fejelt, de mellé.

1' - Elkezdődött a meccs, a mieink indították útjára a játékszert.

17.25 - Nagyon kellene a bravúr, itt vannak az összeállítások, hamarosan jönnek a csapatok is, hajrá Hali!

17.15 - Jó estét, Hali-gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak.