Futsal-vereség Győrött: Rába ETO – Swietelsky-Haladás VSE 6-2

Szita Róbert tudósítása - Fotó: Tóth Arnold • 2016. március 29., kedd •
Az alapszakasz utolsó mérkőzésén ma este a Hali Győrött szerepelt. Az eredmény már egyik csapat helyezését sem befolyásolta, hiszen a Rába ETO biztosan az első, míg a szombathelyi zöld-fehérek a második helyen jutottak be a felsőházi rájátszásba. A frisss.hu élőben követte az eredmény alakulását. Fotónk a novemberi Hali-Győr meccsen, az Aréna Savariában készült.

Rába ETO – Swietelsky-Haladás VSE 6-2 (3-2)

40' - Vége a meccsnek, maradt a 6-2.

38' - A presztízscsata hamarosan véget ér, ki tudja, mi lett voln, ha tétje is van a meccsnek?!

35' - Kapus nélkül, 5 a 4 ellen játszik a Hali, de hiába, itt a hatodik, Drahovsky, 6-2!!!

30' - Megnyugodtak a csapatok, lehet, hogy eldőlt a meccs?!

25' - JAISON, 5-2. Sarokrúgás után még arra s volt ideje az idegenlégiósnak, hogy levegye a labdát.

23' - Hiába volt agilisabb a Hali az első percekben, mégis Harnisch szerzett újabb gólt, 4-2!!!

21' - A Hali indította útjára a labdát.

20' - Öt gólt is láthattunk az első félidőben, ez egy igazi rangadó.

17' - Jól játszik ezekben a percekben Lódi Tamás Csapata, a hazaiak időt is kérnek.

16' - GÓÓÓL! ÖREGLAKI NORBERT!!! Csodálatos labdaátvétel után szépített a Hali válogatottja, 3-2!!! Jó kis meccs!

15' - Láthatóan nagyon erős csapat a győri, a hazaiak bátran forgatják a széleket, egyre élesebb a meccs, kiváló ellenfél a szombathelyi csapat.

10' - Drahovsky, már 3-1!!! Annak ellenére, hogy mi támadtunk és góllal is zárulhatott volna a stombathelyi támadás, a labdaszerzést követően az ellenfél növelte az előnyt.

9' - GÓL! Sajnos eredményre vezetett a győriek harcossága, ezúttal Amrani szerzett vezetést., 2-1!!!

6' - Matyi Benjámin védett kétszr is, szorongat a Rába ETO.

4' - GÓÓÓÓL! Hajmási Milán!!! Rosszul passzoltak a győriek, Gyurcsányi megszerezte a labdát, majd lefutott mindenkit, kiválóan tálalt Hajmási elé, aki nem hibázott, 1-1!!!

1' - A hazaiak kezdték a meccset. Nem hiszeik el, de 14 másodperc telt el mindössze és egy győri szabadrúgást Juanra óriási erővel vágott a felső sarokba, 1-0!!!

A Haladás a Matyi - Rácz, Hajmási, Öreglaki, Horváth P. összeállításban kezdte a meccset.

A meccs előtt a győriek Lódi Tamást köszöntötték egy szép serleggel.

Csereként Németh P., Hajmási, Rácz, Németh E., Molnár M, Sipos G., Gyimesi, Kendik jutott szóhoz. Gyurcsányi korábbi sérülése miatt csupán egy edzésen vett részt a meccs előtt.

Igazi rangadó várható, hiszen az egykori győri csapatkapitány, Lódi Tamás trenírozza a szombathelyieket, tehát szinte mndent tud az ellenfélről. Lódi egyébként a meccs előtt bátor támadójátékot várt az övéitől. A Rába ETO spanyol mestere pedig a stabil védekező játékot és a csapaton belüli kiváló hangulatot emelte ki.

18.10 – Jó estét és Hali-gólokiban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak.