Futsal siker: Haladás VSE - Veszprém 5-3

Szita Róbert helyszíni tudósítása - Fotó: Tóth Arnold • 2016. március 17., csütörtök •
Ma este az alapszakasz utolsó hazai mérkőzését játszotta a Haladás a futsal NB I-ben. A veszprémi csapat látogatott Szombathelyre és az előzetes alapján bizony nehéz mérkőzésre kellett számítani, annak ellenére, hogy a második fogadta az ötödik helyezettet. A Hali végig kézben tartotta a meccset és Vidák, Horváth P., Öreglaki, Hajmási és Hegyesi góljaival, 5-3 arányú győzelmével biztossá tette a dobogó második fokán elfoglalt helyét.

Swietelsky-Haladás VSE - Futsal Club Veszprém 5-3 (2-1)

40' - Szép volt, fiúk, 5-3-ra győzött a Hali, ezzel megvan a 2. hely!

35' - Minden hiába, HEGYESI, 5-3!!!

34' - Mindent egy lapra tesz fel a vendégcsapat, a kapust lehozták, 5 emberrel támadnak.

32' - Kár volt kimondanom, szépít a Veszprém, Vass Ádám volt eredményes, 4-3!!!

30' - A veszprémiek nagyon akarnak, de ma nem megy nekik a játék, jobb a Hali!

25' - TATAI révén szépít a Veszprém, 3-2! Aztán pár másodperc után Hajmási Milán növeli újra kettőre a hazai előnyt, 4-2!!!

24' - Nemcsak gólakt, kapufákat is lő szép számmal a hazai cspat, ebben a percben egymás után kettőt is.

22' - GÓÓÓÓL! ÖREGLAKI NORBERT! Megint fantasztikusan kezdett a zöld-fehér csapat, 3-1!!!

21' - Megkezdődött a második félidő, most a hazaiak kezdtek.

20' - Vége az első félidőnek, megérdemelten vezet a Haladás.

15' - Kiegyenlített játék zajlik, jó lenne egy megnyugtató haórmadik találat.

10' - A nagyon sok szabálytalanság miatt rengeteg a játékmegszakítás.

9' - GÓÓÓÓL! HORVÁTH PÉTER, ÓRIÁSI GÓLT RAGASZTOTT A FELSŐ SAROKBA, 2-1!!!

6' - Azonnal eredményre vezetett a csere, egy szép csel után Tatai egyenlített, 1-1.

5' - A veszprémiek teljes sort cseréltek.

2' - GÓÓÓÓÓL! VIDÁÁÁÁÁK, VEZET A HALI, 1-0!!! Ez a meccs jól kezdődik.

1' - a vendégek indították útjára a játékszert, de az első nagy helyzet a szombathelyiek előtt kínálkozott, Vidák lőtt kapufát.

A Haladás a Tyukász - Hegyesi, Öreglaki,  Vidák, Nagy T. összeállításban kezdte a meccset.

Csereként Németh P., Hajmási, Rácz, Németh E., Molnár M, Sipos G., Gyimesi, Kendik jutott szóhoz. Gyurcsányi sérülés miatt hiányzik, a felsőházi rájátszásban viszont már számít rá is Lódi Tamás vezetőedző.

Már nem menjenek messzire, zajlik a csapatok bemutatása.

Az ellenfél kiváló formában várja a rangadót, hiszen az elmúlt hat bajnokijából ötöt is megnyert, a szombathelyiek viszont a 2. helyet szeretnék bebiztosítani az esetleges győzelemmel.

18 10 - Jó estét és hazai gólokban gazdag sportélményt kívánok minden kedves olvasónknak, NB I-es futsal mérkőzés következik.