Futsal rangadó az Arénában: Haladás - ZTE 4-1

Szita Róbert tudósítása - Fotó: Tóth Arnold • 2016. február 26., péntek •
Hosszú szünet után ma este folytatódott a hazai futsal bajnokság. A megszokottól eltérően nem hétfőn, hanem péntek este lépett hazai közönsége előtt pályára a Haladás csapata. A Zalaegerszeg elleni örök rivalizálás sokáig szoros meccset hozott, de az utolsó percekben magabiztos lett a hazai győzelem.

Swietelsky-Haladás VSE - Göcsej SK (ZTE) 4-1 (1-0)
NB I-es futsal mérkőzés, Aréna Savaria

Swietelsky-Haladás VSE: Tyukász - Hegyesi, Öreglaki, Gyurcsányi, Nagy T.

Csereként Németh P., Vidák, Hajmási, Rácz, Németh E., Molnár M, Sipos G., Gyimesi, Kendik jutott szóhoz.

Lódi Tamás csapata behúzta a kötelezőt.

40' - Vidák újra betalált, ezúttal az üres kapuba, vége a meccsnek, igazi rangadó, szoros összecsapás volt., de a Hali összességében megérdemelten tartotta otthon a pontokat, 4-1.

38' - Rá is fizettek, Hegyesi büntetett, 3-1. Eldőlt a meccs?!

37' - Mindent egy lapra tesz fel a Göcsej SK, levitte a kapust a vendégcsapat

35' - 5 perc van hátra meccsből, még bármi lehet. Jó volna még egy hazai gól.

31' - Jókor jött ez a találat, de soványka ez a fölény.

28' - GÓÓÓÓL! VIDÁK!!! Egy szép ívelés után Vidák pofozta be a a Hali 2. gólját, 2-1!!!

27' - Góllá érett a Zete fölénye, Apatini átadását Borsi lőtte a szombathelyi kapuba, 1-1!!!

24' - Szorongat a zalai csapat, Apatini egyenlíthetett volna.

22' - Ebben a percben Gyurcsányi két alkalommal is gólhelyzetbe került, de Balikó, a vendégek kapusa résen volt.

21' - Elkezdődött a máűsodik játékrész.

Öreglaki Norbert a szünetben elmondta, hogy nagyon ismeri egymást a két csapat, ezért fokozni kellene a nyomást a második játékrészben, mert ez a teljesítmény kevés lesz.

20' - Az utolsó percekben feljött a Hali, több lehetősége is volt a hazaiaknak, de gól nem esett több, így minimális előnnyel? öreglaki találatával mehetett a zöld-fehér caapat az öltözőbe.

18' - Nem látszik a mérkőző feleken, hogy a 2. helyezett játszik a 8. helyen álló újonccal, kiegyenlített a harc.

16' - Nagyon köze az egyenlítéshez a vendégek gárdája, Halmos most távolról szúrta rá, Tyukász azonban ez alkalommal is a helyén állt.

15' - A másik oldalon Halmos került helyzetbe, de Tyukász hatalmas bravúrrqal védett.

14' - Gyurcsányi szerzett ügyesen labdát, aztán Öreglakihoz passzolt, aki húzott még egy cselt, vissza akarta adni Gyurcsányinak, de ez már sok volt, mentettek a védők, maradt az 1-0.

ÖREGLAKI!!! Vezet a Haladás, 1-0!!!

18.25 - Vérbeli rangadó következik, hiszen az örök riválissal, a Zalaegerszeggel csap össze a Hali. Most már ne menjenek messzire, szomszédvári rangadó következik, tartsanak velünk!

18.15 - Jó estét és Hali-gólokban gazdag futsal-élményt kívánok minden kedves olvasónknak.