Futsal Magyar Kupa: győzött, mégis kiesett a Haladás

Szita Róbert tudósítása - Fotó: Hornyák Emőke • 2016. január 20., szerda •
A Futsal Magyar Kupában a 4 közé jutásért a Dunaújvárossal mérkőzött ma este a Haladás. Miután az első mérkőzésen 2:1-es vereséget szenvedett a szombathelyi csapat, így nem volt egyszerű a visszavágó. Élő közvetítésünkből megtudhatta, hogy már 6-3-ra is vezetett Marcos Angulo csapata, a végén mégis a kiesés sorsára jutott a Hali.

Swietelsky-Haladás VSE – Dunaferr DF Renalpin FC 6-5 (4-3)

Futsal, Magyar Kupa negyeddöntő - Szombathely, Aréna Savaria

VÉGE, 6-5-re nyert a Haladás, mégis kiesett a csapat. Sajnos a Dunaújváros jutott a legjobb 4 közé.

40’ – Az utolsó perc kezdődik el, jelenleg a vendégek a továbbjutók, de még van hátra 60 másodperc.

39’ – Szépítenek az újvárosiak, 6-5, bejött nekik?!

37 ’ – 3 perc van hátra a meccsből, a vendégek mindent egy lapra feltéve támadnak, most időt kértek, hogy megbeszéljék, hogyan hajrázzanak.

36’ – Sárga lapos figyelmeztetést kapott a vendégek játékosa, Varga Csaba.

31’ -  Szépítenek a vendégek, 6-4, de még mindig itt az előny, összesítésben: 7-6.

28’ – NÉMETH PÉTER, GÓÓÓÓÓL, 6-3 ide.
Sokat áll az óra.

25’ – GÓÓÓL, GYURCSÁNYI, MÁR 5-3!!!

Parázs a légkör, persze ellenünk fújnak a játékvezetők. A hazai szurkolók háborognak, mert általában a Haladás hátrányára tévednek a sípmesterek.

18' - Sziporkázó és fordulatos a meccs, amikor már nyugodtan játszhatott volna a Hali, a vendégek kétszer is eredményesek voltak 1 percen belül.

17' - MÁR 4-3!!! Megint Horváth Norbert. Összesítésben: 5-5.

16' - ÖREGLAKI, MÁR 4-1!!! Még ugyanebben a percben Horváth Norbert szépít, 4-2.

14' - Vidák sárgát kapott, a vendégek pedig időt kértek. Jól esik a szusszanni.

12' - GYURCSÁNYI, 3-1!!! Megint a Hali a továbbjutó.

10' - Letelt az első játékrész fele, továbbra is 2-1.

9' - SZÉPÍTENEK A VENDÉGEK! Hosszú Ádám a gólszerző, 2-1. Ezzel egalizáltak az újvárosiak, összesítésben: 3-3.

5' - Mezőnyjáték zajlik, kezd magához térni a Dunaújváros.

3' - BEKÖSZÖNT A CSÉKÁ IS, NÉMETH PÉTER!!! GÓÓÓÓL! Már 2-0 és ebben a pillanatban már a Haladás áll továbbjutásra, hiszen az összesítésben 3-2 ide!

2' - GÓÓÓÓL! Hegyesi Zsolt révén vezet a Haladás, összesítésben: 2-2!!!

1' - Elkezdődött a meccs, hajrá Hali, cél az elődöntőbe jutás! A szombathelyiek a Tyukász - Gyurcsányi, Öreglaki, Hegyesi, Vidák kezdőcsapattal indultak harcba. A játékszert a vendégek indították útjára.

Már zajlik a csapatok bemutatása, már ne menjenek messzire.

18. 10 - Jó estét, és zöld-fehér gólokban gazdag kupameccset kívánok minden kedves olvasónknak! A Futsal Magyar Kupában a legjobb 8 között a Dunaújvárossal mérkőzik ma este a Haladás. A visszavágó nagyon nehéz lesz, hiszen az első mérkőzésen 2:1-es vereséget szenvedett a szombathelyi csapat, tehát most minimum 2 góllal kellene győzni itthon és akkor a négyes döntőbe juthat Marcos Angulo csapata.